Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Velem miért ilyen bunkók,...

Velem miért ilyen bunkók, barátságtalanok az ismerőseim facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon nem beszélnek velem szívesen, inkább még idegesíti is őket, ha rájuk írogatok. Persze ha mások írnak rájuk az már nem idegesítő, csak ha én. Pedig szerintem nem vagyok idegesítő, talán kicsit többet kérdezek az átlagnál, de könnyebb lenne a beszélgetés, ha esetleg ők is dobnának fel témákat. De mindig csak én írogatok rájuk, ők engem sose keresnek.

Nem tudom elképzelni mi ebben olyan rohadt idegesítő. Persze azt meg nem képesek a szemembe mondani hogy ne irkáljak rájuk, egyszerűbb alattomosan letiltani a chatról.


2013. jan. 29. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóban is szoktam velük beszélni, ott se érdeklem őket túlságosan de nem ennyire bunkók.
2013. jan. 29. 09:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis próbálok velük beszélni, pontosabban fogalmazva.
2013. jan. 29. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg a stílusod miatt, vagy valami pletyka terjeng rólad, és azért. Amúgy tényleg zavaró tud lenni, ha valakivel nincs közös témája az embernek. Pláne ha a beszélgetőtárs ezt észre sem veszi és számunkra érdektelen témákat erőltet. Valószínűleg erről van szó.

Én azt mondom, ideje más beszélgetőtársakat keresned. :)

2013. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott van a facebookon, mi az érdeklődési körük, mit szeretnek!Az orrod előtt van a beszédtéma!Hozd szóba a kedvenceiket, dicsérgesd a képeiket, stb...
2013. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

rengeteg komplett idióta van sajnos, de amúgy ehhez az egészhez az is hozzájárul, h manapság már szinte mindenki okostelefonról nyomja, és nekem is a halálom, amikor írok neki egy levelet, aztán összesen kapok valami smileyt válaszként, huuuu tiszta ideg tudok lenni. de szal ma már kevesen írnak rendesen nagy PC-ről, aztán részükről ennyi a kommunikáció, hogy benyomogatnak néha egy smileyt, elismerem, iszonyú idegesítő, de hát mit is mondjak erre? sajnos ez az agyi szint ...

pedig emlékszem még azokra az időkre amikor tök izgalmasakat leveleztünk valakivel, és annyira jó volt, de már ez képtelenség. hát nézd, ez is a rohanó világunk egyik mellékterméke.

ha viszont le is tiltanak, akkor valami terjeng rólad tényleg. mondjuk nálunk egy szegény meleg csávó járt így, hogy amint megtudták róla, akkor csak azt vette észre, hogy nem is kellett senkihez szólnia, csak sorra tiltotta le mindenki, wwááá de gáz hallod. azért sokkal egyenesebbnek tartom, ha megmondják neki pl h "bocs, de így nem tartalak havernak" vagy vmi hasonló, de ez az alattomos letiltogatás ez tényleg kiakasztó. főleg hogy ha a képébe meg persze szépen mosolyognak tovább.

2013. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem akarnak veled beszélgetni. Nem idegesítő vagy, hanem számukra unalmas, érdektelen. Ennyi!
2013. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, a hiba itt nem a kommunikációs csatornában van, nem az a bajuk, hogy fb-on miért írogatsz nekik, hanem személy szerint veled van gondjuk, veled nem akarnak beszélgetni, sem neten, sem élőben. Csak úgy, hogy nem állsz velük szemtől szemben, kicsit jobban eleresztik magukat, ezért bunkóbbak esetleg.
2013. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszerű. ne írj rájuk. talán majd hiányozni fog nekik, hogy valaki érdeklődjön utánuk, csak úgy spontán, ha meg nem, akkor nem fognak írni.


ilyenekre felesleges az idődet pazarolnod.

2013. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy ilyen ismerősöm, akivel csak az ő dolgairól lehet beszélni és mindig én kérdezek.Az ilyeneket hanyagold a franba, mert az ő életük csak saját maguk körül forog és annyira végtelenül önzők, hogy nem érdekli senki más őket rajtuk kívűl. Jobban jársz, ha nem is állsz szóba velük, mert csak vesztesz vele.
2013. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem félre értelmezitek a szituációt. Nem a többiek a bunkók, hanem egyszerűen csak nem érdekli őket a kérdező. De ezt leírta ő is, hogy élőben sem nagyon beszélgetnek vele, akkor fb-n sem fognak. Miért erőlteted, nem veszed észre, hogy nem kíváncsiak rád? Nem ők a bunkók, hanem te vagy nyomulós, de nem értem hogy miért.
2013. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!