Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Moziba lehet bevinni kaját?...

Moziba lehet bevinni kaját? Nem ellenőrzik úgy tudom

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán járunk moziba..holnap szeretnénk menni, Cinema Citybe, csak egy kis chipsre gondoltam, mert hát olcsóbb úgy megvenni, hogy nem ott veszem..

Van tapasztalatotok?


2013. febr. 2. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze! Nyugodtan vidd be!
2013. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Nem ellenőrzik, akkor vedd elő, amikor már kicsit sötétebb van és tedd el, mielőtt felkapcsolják a lámpát a végén. Ne ott hangoskodj a zacskóval, mert mindenki utálni fog, előtte bontsd ki és akkor nem lesz vészes a hangja sem :) Nincs semmi probléma belőle, mi régen gumicukrot vittünk be, és múlt héten pedig üdítőt, nem volt semmi belőle :D
2013. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg tilos bevinni, gyakorlatilag pedig mindenki azt visz be, amit akar és elrejt a kabátja alatt.
2013. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) az a baj h van egy nagy táskám és egy kicsi..közepes nem nagyon van..:D max úgy viszem be, hogy a kicsibe egy zacskóba átteszek chipset :)és a táskából esszük így elő sem kell venni
2013. febr. 2. 14:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Néztem a malom mozit(Kecskemét) facebook oldalon oda van írva, hogy nem lehet bevinni máshol vásárolt termékeket(ezt hogy ellenőrzik?) meg hogy van csomagmegőrző..ezek szerint táskát sem lehet bevinni a moziba?
2013. febr. 2. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet bevinni kaját, le van írva az összes mozi szabályzatában.
2013. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Sz@rd már le. táskát bevihetsz, a csomagmegőrző maximum arra van ha sok cuccal mennétek valamilyen okból és ne kelljen nagy bőröndökkel ott macerálni.

Egyébként kaját nyugodtan bevihetsz én 2 literes üdítőt vittem be meg egy jó nagy tál chipset ételhordóba. Az üdítőt még látták is hogy saját kézbe vittem be kutya nem szólt érte. A táskádba meg nincs joguk belenézni csak egy biztonságiőr nézhet bele maximum de azt is biztonsági okokból teheti hogy nehogy fegyverrel menj be vagy hasonlók, de ezt csak egy olyan embernél nézik meg aki nagyon gyanús vagy egy hihetetlen feltűnő módon rejt el egy puskát pl egy gitár tokba.

2013. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, ez az ételhordó nagyon jó ötlet :)
2013. febr. 2. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb méretű női táskám beviszem, abba szoktam kis csokit vagy energiaitalt rakni, elvileg nem lehetne bevinni ilyeneket sem. Akkor veszem elő, amikor sötét van. Csörgős zacskós kajákat inkább hanyagold. Teletömött hátizsákkal lehet megállítanak, egy teltházas filmnél nem is tudnád hová tenni. Egyszer szóltak egy kézben vitt negyed üveg kólára, hogy azt nem lehet bevinni, akkor megittam ott helyben, de ha kétajtós szekrény gyerek lettem volna, lehet beengednek egy üveg vodkával is.
2013. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előtte elmetünk étterembe kajálni, ott jól belaktunk, de azért ételhordóba vittem chipset, de nem vettem elő :) sokan is voltunk, kb 150-en
2013. febr. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!