Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért buták a magyar átlagembe...

Miért buták a magyar átlagemberek?

Figyelt kérdés

Megyek a metrón, villamoson, vonaton és mindenhol olyan embereket látok mint a birkák, ha megszólalnak pedig rosszak? Mitől ennyire uninteligens a többség? Holott az oktatás azért egész jó magyarországon.. vagy csak én látom így?

köszönöm


2013. febr. 5. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most a külsejükből honnan veszed, hogy buták? :D:D
2013. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem.. sajnos nem jó, nagyon alacsony az elvárás mind általános iskolában, mind középiskolában.
2013. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sokat le lehet szűrni a gesztikulációból, hogyan néz - értelmesen, az értelem jelen van a tekintetében. Nem a bambulást értem, azt mindenki szokott. Hanem amikor, beszél és néz és gesztikulál és látszik rajta, hogy buta, uninteligens. Egyre több emberen látom ezt és remélem én látom rosszul...
2013. febr. 5. 22:32
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Én 10 évvel ezelőtt még nem láttam ennyit hülyét!

Manapság viszont igen!

És én sem tudom hova tenni a dolgot.

Az értelmesebbje mind lelépett már az országból, és itt maradtak a hülyék?

Vagy az életszínvonal romlástól, az ország tragikus helyzete miatt hülyültek be?

Vagy csak agyukra ment a gulyás kapitalizmus?

2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert folyamatosan butítva vannak sok sok csatornáról, a többi csatorna pedig nem érdekes
2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

A monoton munka elbutít, különösen ha fizikai is, és még az agyát se kell használnia. A kikapcsolódásra meg a munka milyensége miatt sincs igény, egy ilyen 13 órás gyári vagy teszkós műszak után senki nem akar fiozofálni.

A legtöbb ember az országban sajnos kulimunkát végez, és utánna barátokköztet néz.


Nyugateurópában, Amerikában is buta a nép, csak azok máshogy. Ők naívak, gyermekien egyszerűek. A magyar emberek nagy része inkább a fásultságtól buta.

2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Elképesztő: sok hülye embernek semmire sincs ideje.

Még a gyerekére sem.


Az agymosó készülékre bezzeg van. A legújabb felmérés szerint egy átlag magyar naponta 4,6 órát nézi a TV-t.


És "tudományos" csatornák színvonala is a béka feneke.

Gyakran eladnak teljesen tudománytalan maszlagokat is, és ökörségeket beszélnek.


A Discorvery például egy nagyfrekvenciás árammal bűvészkedő fickóról azt hazudozta, hogy fickó öngyulladásra képes.

A National Geographic meg arról nyomta a fájdalmas, hogy mi történt a Földön 300 milliárd )!) évvel ezelőtt.

És ez csak kettő, rengeteg ilyen van!

A színvonaluk kb. a Blikkel egyenértékű.


És aztán az olyan mocskok mint a retek klub, aztán megint megteszi a hatását.


Aki még nem látta, ha van alkalma meg ideje / kedve, nézze meg a Hülyék paradicsoma című filmet: hát kb. ez megy agyilag ma Magyarországon is!


[link]

2013. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vadkan01 ***** válasza:
Bocsánat
2013. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Én szerintem nagyjából az átlag vagyok. De messze nem buta :D komolyan, ismerőseim se éppen így tartanak számon.
2013. febr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

>> Miért buták a magyar átlagemberek?


Hát, még a Gyakori Kérdésekre is ilyen dilis kérdést tesznek fel...

2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!