Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartjátok az...

Elképzelhetőnek tartjátok az Ázsia Centeres pletykákat? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Nem a csapóajtós ferdítésre gondolok...

Az eltűnésekre, stb.

A szervkereskedelmet azért nem zárnám ki, mert tavalyelőtt volt HÍRADÓBAN hogy eltűnt egy nő egy belvárosi kínai büfében. hátul találták meg ájultan... Rendőrség minden volt...

Kérlek olyan szkeptikus válaszokat ne írjatok hogy akkor nem üzemelne az ázsia mert pl a józsefvárosi miért működik, vagy a Keletiben miért lehet drogokat kapni?


2013. febr. 8. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A Keletiben miért lehet drogokat kapni?

Hogy a traffipaxolás mellett a rendőröknek más lehetőségük is legyen pl. azzal, hogy drogkereskedőknek adják ki magukat.

Elképzelni sokminden elképzelhető, de én semmit nem láttam ott, ami erre utalna.

2013. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

mindig is mély szánalommal vegyes megvetéssel néztem azokra, akik bekajálják ezt az olcsó hoaxot.


teljes lelki nyugalommal kimegyek a józsira, a sárkányba. ázsiába nem járok, mert messze van és drága :P szóval simán vásárolok ott, soha meg sem fordult a fejemben, h pont én kellenék bármilyen emberrablónak vagy szervkereskedőnek.


sztem nagyobb esélye van manapság annak, h egy csapat cigány leszúr a Blaha közepén fényes nappal, mintsem hogy elkábítson valami kis punciszemű galád célokkal.

2013. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!