Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te is úgy érzed, hogy akár...

Te is úgy érzed, hogy akár itt a gyakorikérdések.hu oldalon szörnyűséges lenyomatát látod a mai magyar társadalomnak, műveltség és intelligencia tekintetében?

Figyelt kérdés
Nem magas lóról szeretnék lefelé ugatni, csak dühítő és egyben aggasztó is a rengeteg buta és ostobán feltett kérdés amire akár a google-ba is fél perc alatt megtalálható a válasz...
2013. febr. 8. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ami egyes kategóriákban folyik. Pl ezotéria vagy akár a szerelem sex... Juj.
2013. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nemcsak érzem, látom is. Nap, mint nap. Nemcsak az unintelligens hozzászólások miatt, alapvetően tényleg maguk is rákereshetnének, de lusták, vagy egyszerűen ahhoz is buták, hogy használják a Google-t. Másrészt a helyesírás - vagy annak hiánya jobban mondva - el tud borzasztani.
2013. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Tényleg sok buta ember van itt. Végül is a nép szándékos butítása szép lassan de megteszi a hatását.
2013. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is látok ebben igazságot,viszont figyelembe kell venni hogy ki használja ezt az oldalt.Szerintem a fiatal 10-20 éves korosztály azért rengeteg marhaságot kérdez,vagy unatkozik,lusta rákeresni,tudatlan stb...Aztán meg ott vannak a problémás kérdések a sok családi zűrrel,amin nem vagyok meglepődve. Romlik az életszínvonal,egyre több a balhé,sokan fordulnak ide segítségért.Nem csoda hogy egyre butább gyerekek kelnek ki a családokból, sajnos ez a helyzet.Szerintem mindenki tisztában van vele,és tükröződik hogy ezen az oldalon azért az emberek többsége alja nép,vagy szimplán lusta és kényelmes.
2013. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"rengeteg marhaságot kérdez,vagy unatkozik,lusta rákeresni,tudatlan"


:D hát igen a számítástechnika rovatból is tudnék mesélni..

"én valamennyire értek hozzá blabla", aztán még a google-t sem tudja használni


na de könyörgöm, LUSTA RÁKERESNI? talán megbocsátható lenne, de ez olyan, mintha az xy busz menetrendjét nem a bkv oldaláról nézném le, hanem itt kérdezném meg


hát hiszen több munka itt kiírni vazeg

2013. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Eddig némiképp üdítő a hozzászólásokból sugárzó értelem :)

Azonban attól tartok, hogy a mostani tizenévesek még a 10 évvel ezelőtti tizenéveseknél is borzalmasabb állapotban vannak... (én 33 vagyok)

2013. febr. 8. 22:13
 7/20 Mirk ***** válasza:
100%

Én nem a helyesírási hibáktól és a buta kérdésektől félek, hanem az emberek gondolkodásmódjától.

Ha feltételezzük, hogy a kérdéseknek legalább egy része igaz és tényleg a kérdező őszinte gondolatait tükrözi, rá kell jönnünk, hogy egyes emberek rémisztően buták.

2013. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kérdésemből nem ugyanez a félelem olvasható ki?
2013. febr. 8. 23:05
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Engem a helyesírás hiánya és a kereső használatának nem ismerere annyira nem zavar. A mérhetetlen intolerancia, szűklátókörűség, földhöz ragadtság, empátia hiány (!) annál inkább. Ijesztő, hogy egyes emberek hogy gondolkodnak és a beteg véleményük is az. Ami aggasztó az, hogy a moderátorok az ilyeneket nem mindig törlik. Magyarul egyetértenek vele. Durva.
2013. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Engem az agresszió ami rémiszt. Hihetetlen hogy mennyi agresszív, kötekedős ember van itt a gyakorin. Sokszor csak lesek hogy milyen hangnemben és ordenáré módon tud egy ismeretlen idegen egy olyan embert bántani akiről semmit nem tud. Legyen az a kérdező vagy egy hozzászóló.

Ilyenkor mindig felmerül bennem egy kérdés. otthon az illető ilyen bánásmódban él?? Azt hiszi így kell kommunikálni az emberekkel?? Csodálkoznak azon hogy nincs barátjuk, szerelmük??

2013. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!