Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te milyen szeretnél lenni?...

Te milyen szeretnél lenni? (Külső és belső tulajdonságok is)

Figyelt kérdés

Nemrég összeírtam egy lapra...

Én ilyen:


Külső: természetes, fitt, nőies, mosolygós


Belső: optimista, kedves, okos, bölcs, erkölcsös, egyedi, vicces, lelkiismeretes, rendszerető, pontos, precíz, szorgalmas, beszédes, jó társaság


Na, és Ti? :)



2013. febr. 11. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de én az vagyok, aki. Megszenvedtem ezért a tulajdonság kombinációért, nem akarok más lenni. :) Meg aztán, szerintem ha egy kicsit jobban sportolnál, akkor gyorsan megvan az összes külső tulajdonságod és pár belső is, amit még hiányolsz magadból. Csak egy tipp. :)
2013. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kameko-san ***** válasza:

Külső: átlagos,

Belső: kiegyensúlyozott (esetemben kicsit kevésbé pesszimista), okos, kedves, vicces, szorgalmas és megértő.


13/L

2013. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külső: magasabb (csak egy kicsit), vékony, meg hát el tudnám viselni, ha egy kicsit nagyobb mellem lenne.

Belső: takarékos, olyan, aki jól bánik a szavakkal, szorgalmas, tevékeny

A többi megvan :)

2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, előző, 25/N
2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első... oké, sportolok én, honnan veszed, hogy nem? :D Na, és a sportolástól lelkiismeretesebb, viccesebb, bölcsebb, és kedvesebb leszek? :D Én nem hiszem... de ok, értem, hogy mit szerettél volna mondani :D


Köszi a többieknek is! :)

2013. febr. 11. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Külső: szeretnék vékonyabb lenni, kevésbé szőrösödő, szeretném, ha cicásabb szemformám lenne.


Belső: jó lenne, ha kevésbé lennék érzékeny meg halogatós. Ja meg ha lenne vmi kiemelkedő művészi tehetségem.


23/l

2013. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!