Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a punkoknál ez az ápolatlan...

Mi a punkoknál ez az ápolatlanság meg kéregetés?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom velük, bár elöfordult már hogy beszólt amiért nem adtam neki cigit, mert nem birta felfogni hogy nem dohanyzom:) gondolom van köztük is 1-2 kivétel, az legyen szives magyarázza már el a dolgokat
2009. szept. 6. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én is punk vagyok, de ápolt vagyok, és nem szokásom tarhálni (max ismerősöktől). Igazából azok a punkok, akiket ismerik, e téren olyanok, mint én. Biztosan van néhány koszlott, lejmolós punk (illetve nem is néhány...), szerencsére velük még nem találkoztam:D

Punks not dead!!

2009. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

punk vagyok én is, ápoltnak tartom magam. tarhálni szoktam, általában ismerősöktől. van hogy idegenektől is. vagy ad, vagy nem, rajta áll. ha azt mondja hogy nincs pénze akkor sem szólok be neki. szíve joga azt mondani hogy nem. mi kocsmákba járunk részegedni, iszogatni, ismerkedni, beszélgetni. ilyen helyeken jó és érdemes tarhálni, itt biztosan lesz valaki aki ad. az ápolatlanságról meg még annyit, hogy vannak tényleg hanyag punkok, de ők így érzik jól magukat.

egyéb kérdés? :)

2009. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

ha ápoltak vagytok akkor lóf*szt vagytok ti punkok. :)

én olyat ismertem, hogy hiányzott az egyik fél cipője, úgy járkált, szét volt rajta minden ruha szakadva, szinte a láncok, meg a biztostűk tartották egyben, fürdést szerintem hírből sem ismerte, és sosem volt 5 forintja se, ami saját. ez egy lázadás a társadalmi norma ellen.

hogy manapság van-e létjogosultsága, jó kérdés, de régen volt mi ellen lázadni.

2009. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
kedves harmadik, általában én is úgy nézek ki ahogy leírtad. ennek ellenére még mindig ápoltnak tartom magam. ez van. :D
2009. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kövezzetek meg de én punkból még értelmes földi lényt nem láttam...az az agyhalott nézés mindegyiknél XD
2009. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az a punk, aki ápolt, az csak "szalonpunk"... Tény, hogy a punk hadjárat a társadalom ellen indult, főleg szegény családokban, akiknél a kilátástalanság és a társadalomba való beilleszkedés ellehetetlenedése volt a jellemző, ezért elsajátították a nihilista hozzáállást, vagyishogy nekik nem kell semmi, se ház, se pénz, se fürdővíz,se semmi más, ha már hiábavaló minden próbálkozás, hogy integrálódjanak, akkor ezentúl nem is akarják ezt megtenni. Ezért is az igazi vérbeli punk az nem túl sokat ad magára, hacsak nem olyan formában, hogy megbotránkoztasson, pl. punk frizura,öltözködés, láncok stb. Illetve soha sincs pénze, mert nem nagyon akaródzik dolgozni, vagy ha van, azt elbulizza, és az életszemléletükhöz nagyon is hozzátartozik a tarhálás, szerintem nem csak azért, hogy kapjanak valamit, hanem hogy ezzel valami kapcsolatot is teremtsenek más emberekkel. Ez az én véleményem.
2009. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!