Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakóparki/társasáhi problémák....

Lakóparki/társasáhi problémák. Csendháborítás, közös használati jog? 4 lakásos társasházban alunk mindenkinek 1 parkolóhelye van tehát lakásonként egy viszont a szomszád a haverjait is beengedi parkolni aki az ablakom alá parkol mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha rászólok azért is beparkol.
2009. szept. 6. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy téged ez zavar. De ne úgy, hogy amikor épp parkol rászólsz, hanem egyszer átmész és megmondod, hogy az a te helyed, oda a haverjai ne álljanak. A csendháborítást is ő követi el? Mert akkor azt is mondhatod neki.

De ha ez se használ, akkor közös képviselőn keresztül próbálkozz...

2009. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Már megpróbáltam beszélni és azért is oda parkoltatja a haverjait és igen ő egyben a csendháborító is. és ha rászólok csak röhög rajtam a haverjai akik meg jöttek egyszerűen csak megölnénke h én mit képzelek magamrol

2009. szept. 9. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelmesen nem lehet vele beszélni, ha az ő módszereivel élsz, te húzod a rövidebbet, mert neki már gyakorlata van, és gátlástalan. Költözz el, vagy tűrj! A közösképviselő nem sokat tehet, de a rendőrség sem. A többi szomszédot nem zavarja az illető?
2009. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vennék egy olcsó, használt, épp még használható utánfutót (az sem baj, ha nem használható forgalomban), a lényeg, hogy ez foglalná a helyem, oda láncolnám valahová, biztosan van egy oszlop, vagy valami, hogy foglalja a helyet.
2010. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!