Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 éves srác vagyok és mindenn...

14 éves srác vagyok és mindennap meg kapom hogy hülye gyerek és a többi mert nem vagyok hajlandó tanulni és egyszerűen nem tudok erőt venni magamon. Ilyennek elmennétek pszichlógushoz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne. Ne ijedj meg, semmiképp nem vagy súlyos eset :-) De talán segítene tisztázni egy-két dolgot (mit akarsz az életettel stb.)
2013. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiféleképpen nem ijedek meg sőt ragaszkodnék is hozzá,bár szerintem nagyobb gond hogy amit a korombeliek csinálnak most úgymond bandázgatnak azon én már túl vagyok mert idősebb társaságban nőttem fel és már semmi újat nem tudunk csinálni párszor összefutunk és ennyi ezért csak abból áll a napom kb. hogy suli gép aztán alvás..szégyen vagy nem szégyen sajnos ez van..
2013. febr. 14. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha figyelsz órán és nem tanulsz, az bőven elég egy 4-es érettségihez. Mi a célod? Csak ennyi a kérdés.
2013. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyesírásodból ítélve nem vagy egy tuskó. El kell döntened, mi érdekel - csak van egy-két tantárgy, ami igen - és legalább azokat normálisan megtanulni, a többiből meg egy csöpp ésszel átmenni.
2013. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bandázás nélkül lehet boldogulni az életben, tanulás nélkül nem. Ha tényleg nem tudsz erőt venni magadon, menj.
2013. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!