Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet az unokatesóm,...

Hogy lehet az unokatesóm, ilyen bunkó a barátaimmal, velem?

Figyelt kérdés
Sajnálom ha rossz kategóriába írtam,de fontos.Egyfolytában turkál a táskámban,kibeszél a hátam mögött,rádumál egy fiút hogy csókoljon meg,amikkor tudja hogy utálom a srác-t.Ő 11éves én 12.A barátaim ellen egy egész hadsereget indított,hogy dobálják őket,meg hogy cikizzék őket.A cipőmet egyfolytában eldugja.A barinömet elkisértem és akkor modja hogy a hülye meg a hülye.Hogyan vághatnék vissza ? ,amitől soha nem szekálna minket??
2013. febr. 15. 12:40
 1/3 anonim válasza:
Tudod azt kívánom sose legyen nagyobb bajod, minthogy eldugják a cipőidet...Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, illetve lelkiekben felkészüli arra, hogy ha idősebb leszel lesznek sokkal nehezebb dolgok is az életben,mint most 12 évesen...
2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló.Itt nem csak a cipőről van szó,nem hiszem hogy ha pl 18 lesz akkor javulni fog velem a kapcsolata.Tönkre akar tenni.S.O.S.
2013. febr. 15. 13:36
 3/3 anonim válasza:
18 éves korára (jobb esetben)sokat érik az ember, és nem fog ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mint veled csinálta most unokatesód. Vagy beszéld meg vele hogy miért ilyen, vagy kerüld el és hagyd békén.
2013. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!