Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják Alföldi Róbertet...

Miért utálják Alföldi Róbertet annyian?

Figyelt kérdés
Sokan írják rá, hogy egy köcsög, de szerintem nem csak a hanglejtése a kiváltó ok.

2013. febr. 16. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Mert igen csúnya dolgokat mond Magyarországról.

És külföldön is hirdeti.

2013. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sokan szerettek volna a helyén lenni, ezért lejárató kampányokat indítottak ellene.
2013. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert ő nyíltan vállalja, hogy meleg, és sok ember szemében ez egy olyan bűn, ami bármilyen eredményt (legyen az színészi vagy színházigazgatói, emberi, stb...) vagy tulajdonságot (humor, emberszeretet, intelligencia, stb...) lenulláz.
2013. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Mert ő nyíltan vállalja, hogy meleg"


Én még az életben nem hallottam/olvastam a magánéletéről nyilatkozni, nemhogy a szexuális beállítottságáról.

2013. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nálam azzal húzta ki a gyufát mikor a román kapcsolatokat akarta ápolni.
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hihetetlen jó igazgató volt,el sem hiszem hogy lecserélték.:(
2013. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Rasszista, utálja a magyarokat, nézetd már milyen előadásokat rendez? Az emberek szinte dugnak a színpadon. Elsősorban magyarok lejáratása a célja.
2013. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rasszista? Miért? Utálja a magyarokat? Miből gondolod? Ő is magyar, tán magát is utálja? És te láttad a színházi előadásait? Mert nagyon jó, gondolkodtató darabokat rendezett. Ja, hogy ebben benne van az is, hogy esetleg szexjelenetet adnak elő? Tán az nem része az életnek? Vagy te a filmeknél is elkapcsolsz ezeknél a jeleneteknél? Prüdéria...
2013. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!