Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha megszólalna...

Mit tennétek, ha megszólalna a légvédelmi sziréna?

Figyelt kérdés
hová mennétek? mit csinálnátok?

2013. febr. 17. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresném az állataimat, hideg élelmet, pénzt, vizet, és a pince legvédettebb részébe mennék, és megpróbálnék informálódni, hogy mégis mi ez, mi történik.
2013. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyből bekapcsolnék egy TV-t vagy rádiót, és az utcát is figyelném.
2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha megszólal, akkor el kell hagyni az épületeket, nem?
2013. febr. 17. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Összességében mindegy, mit tennénk.

Ha gyakorlat, akkor nem eshet bátódásod, de ha esetleg atomrakéta becsapódása követné, akkor tök mindegy, mit teszel.

Lehet persze, hogy tennék valamit, de nagy a valószínűsége, hogy semmit sem tennék, legfeljebb várnék és ha otthon ülnék, rágyújtanék és innék egy sört.

A vég előbb utóbb mindenki számára elérkezik és lehet bátran fogadni, de jajgathatsz is, nincs jelentősége.

Mit riogatsz itt ezzel a marhasággal?

2013. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nem csak az atomrakéta lehet fenyegető...

pont ez az... nem sok információm van arról, hogy mit is jelent egyáltalán ha megszólal, vagy mit kell csinálni olyankor... és vannak emberek akik természetesen tétlenül várják a halált, de próbaszerencse. a jajveszékelés még nem egyenlő azzal, hogy megpróbálod megóvni az életed.

2013. febr. 17. 18:11
 6/9 anonim válasza:
100%
Én a metróba menekülnék. Atomtámadás ellen biztosan véd, sugárzás ellen is, természeti katasztrófa ellen is. Szerintem ez a legbiztosabb :D
2013. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
37%
Nézzétek meg a Metro Last Light trailerét...
2013. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én azt írom le, hogy én mit tennék. Ilyenkor az informálódás az elsődleges. TV, rádió, internet. Interneten belül az állami honlapok (kormany.hu, parlament.hu, minisztériumok és önkormányzetok honlapjai) és az egyébként gyakran frissülő hírportálok fontosak. Ha kidrül, hogy gáz van, akkor érdemes elhagyni az ingatlant, ahol tartózkódsz. Ha ismer az ember légoltalmi helyiséget a környéken, oda minél hamarabb meg kell próbálni bejutni. Ha nincs ilyen vagy megközelíthetetlen akkor még mindig ott van a metróvonal, továbbá a különféle aknák/tárnák (pl csatorna, bár ebben az esetben nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a csatornafedőt nem túl szerencsés puszta kézzel elmozdítani). Utóbbiról annyit, hogy a csatorna a bombázások ellen nem tudom mennyire véd közvetlen találat esetén, de a repeszek/lökéshullámok ellen jobb, mint kint lenni a nyílt utcán.
2014. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Amúgy sokan mondják a pincét , de ha támadás ér minket a ház összeomlik és minden ránk dől nem ?
2015. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!