Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az elképze...

Mit gondoltok erről az elképzelésről? Őrültség?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki, hogy ugyan most még suliba járok és tanulok, viszont ha nem fognak összejönni a dolgaim később, akkor azt fogom csinálni, hogy kimegyek egy másik országba és ott eljátszom az elveszett, amnéziás személyt. Valaki majd csak segít és továbbít a rendőrséghez, de mivel nem lesz nálam semmi, ami alapján betudnának azonosítani, hogy ki vagyok, ezért nem tudnák mit tegyenek velem. Én nem emlékeznék, a dolgok nálam is csak olyasmik lennének, amik számomra fontosak, de nem kötnek semmihez.


Így új személyiséget "kapnék" és hogy talpra álljak még munkalehetőséget is. Új életet kezdenék :o


Vagy csak sok filmet néztem? :DDD



2013. febr. 17. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. egy orvos megtudja állapítani, hogy szimulálsz

2. ha mégsem, akkor ezzel lenne tele a média (ilyen sztorira harapnak mindenhol), onnan kezdve a tv-ben, interneten, közösségi oldalakon virítana a képed. Előbb-utóbb valamelyik ismerősödhöz, rokonodhoz is eljutna.

Ezt kb. 40 éve tudtad volna eljátszani, manapság gyakorlatilag lehetetlen.

2013. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elég jó színész vagyok, így nem hiszem, hogy az elsőn aggódnom kéne.


Viszont a másodikat nem látom reálisnak. Ugyan miért kapná fel a média, hogy találtak egy amnéziás személyt? Mit ehetnek ezen az emberek? Biztos nem egyedi eset.

2013. febr. 17. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
azért oscart ne várj az alakításodért :DD
2013. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyesmit mindig felkapja a média. Előbb-utóbb tényleg jelentkezne valaki.
2013. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hajtotomika válasza:
91%
Sokk sikert :) :D szerintem magyar még nem csinált ilyet :) és hogy harapna e rá a média tuti :D :D De ne néz ilyen sokk akció filmet :)
2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem várok oscart, csak tudom mire vagyok képes :)


Viszont ezt csak akkor tenném, ha már nagyon nem lenne kiút.

2013. febr. 17. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Inkább kérj politikai menekültstátuszt, lassan az is reális lesz! :)/:(
2013. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kideritenék, hogy kik a hozzátartozóid. aztán jöhetnél vissza az országba.


de egyébként érdekes elképzelés, nem tudom, meg merné-e valaki csinálni.

2013. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!