Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ha egy...

Ti hogy reagálnátok ha egy ismerősötök mindenetek leszarozná?

Figyelt kérdés

Egy utcában lakunk, nem vagyunk barátok, de összejárunk hébe hóba, de mi (a párom és én) bármit csinálunk az nekik szar. Szar a kocsink (egy felsőkategóriás autó), szar a hely ahova mi nyaralni megyünk, szar a kapubeállónk, szar az emleti ablak....minden de minden szar. És ők fogalmaznak így!

Én már kezdem unni, de nem tudom, hogy sértésből mondjá e, vagy egyszerűen ilyen parasztok. Én nem akarom őket megsérteni, én nem vagyok olyan, de ez már néha súrolja a plafont nálam is.

Mit tennétek?


2013. febr. 18. 14:05
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem járnék hében meg hóban sem össze velük.
2013. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elkerülhetetlen amit írsz, a fiaink barátok.
2013. febr. 18. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem történne vmi ilyesmi, akkor a 3-4. alkalom után megmondtam volna nekik, hogy így ne beszéljenek semmiről, ami az enyém, mert nekik sem univerzális az ízlésük...
2013. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akivel sajnos össze vagyok zárva... Ha bármit mondok, hogy az jó, az szerinte szar, fos, unalmas, béna.


Pl. Mondok egy sorozatot, filmet, az szerinte szar, vagy ha annyira jó, hogy nem tud belekötni, akkor is keres benne valamit, ami szerinte szar, pl az egyik szereplő, vagy bármi. Engem is rohadtul idegesít, de ha megmondom neki, hogy gyökér, akkor elkezd ott pattogni hogy mekkora értéktelen ember vagyok, szóval reménytelen alak...

2013. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, és miért mondja rád, hogy értéktelen vagy...szerinte? Kiváncsi vagyok.

Igen az én ismrősöm is ilyen bármit, de tényleg bármit mondunk, csinálunk, veszünk az szar, fos. Csak ez megy: pffff, pffff.

2013. febr. 24. 14:33
 6/6 anonim válasza:
Mert fáj neki az élet
2013. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!