Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol keressek ilyen embereket?

Hol keressek ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Akik elnyomva érzik magukat,és ki akarnak törni,és meg akarják mutatni a világnak,hogy mire is képesek.

De közben nem értenek semmihez,nincs önbizalmuk,nincsenek barátaik,ismerőseik,és úgy érzik senki nem szereti őket.Úgy érzik,hogy nincsenek lehetőségeik,reménytelennek,és kilátástalannak látják az életüket.



2013. febr. 19. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, és durva is. Bocs, csak azért írok ide, hogy később bent legyen a Megválaszoltjaid pontban.
2013. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltad, ez tökéletes hely rá LOL.
2013. febr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


De a családi kapcsolataokban és a mentál higiéniás kategóriában nagyon sok ilyet találsz.

2013. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen embereket a munkahelyeken, az utcán, a buszon és máshol is találhatsz. Ha pedig közéjük mész és azt csinálod amit ők, ugyanoda fogsz eljutni ahol ők vannak.


Inkább olyan embereket keress, akik ilyenek voltak, de megmutatták a világnak. Olvass könyveket ilyen emberektől, emberekről.

2013. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen embereket keresni?
2013. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

írj nekem hogy miért akarsz ilyen embereket találni.

"Akik elnyomva érzik magukat,és ki akarnak törni,és meg akarják mutatni a világnak,hogy mire is képesek. "

én idáigígy érzem magam, a továbbaik annyiban nem igazak, hogy azt érzem, hogy rengeteg mindenre képes vagyok, és rászolgálok hogy szeressenek, és nagyra tartsanak, csak ezt nem teszik, mert nem veszi senki észre. én ezt érzem, írj, ha van valami különös oka, hogy ilyen vagy hasonló embereket keresel.

2013. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!