Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Kinizsi 100asra állitólag...

A Kinizsi 100asra állitólag kell valamilyen orvosi igazolás ez igaz?

Figyelt kérdés
valaki irta,hogy kell,honnan,kitől,tb támogatja?

2013. febr. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg kell, de gyakorlatilag úgy tudom, hogy nem veszik túl komolyan. Sportorvoshoz kell elmenni, elmondod neki, hogy mire kell igazolás, ő meg valószínűleg elküld laborba, megméri a vérnyomásodat, meg ilyesmi. Gyakorlatilag ha nem vagy szívbeteg, megkapod az igazolást.

Viszont hallottam olyat, hogy valaki odament igazolás nélkül, de egészségesnek nézett ki és addig alkudozott, amíg engedték elindulni. De én ilyen mendemondákra nem alapoznék, a sportorvosi igazolást beszerezni elég egyszerű, és nem is kerül semmibe.

2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És sportorvosi igazolást kitől kell igényelni (Kecskeméten?)? Anyám szerint belekerül egy ilyen igazolás legalább 6000 Ft-ba, ez igaz?
2013. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nézelődtem egyébb forumokon is meg erre-arra.

A háziorvoshoz kell elballagni ,ő ad beutalót a sprtorvoshoz.

2013. ápr. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!