Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lett az April Jones (a...

Mi lett az April Jones (a tavaly elrabolt angol kislány) üggyel?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kategóriáért, de nem tudtam hova tegyem. Tudja valaki, hogy mi lett azzal az angol kislánnyal, aki tavaly ősszel tűnt el? Ezt a cikket találtam róla most hirtelen. [link]
2013. febr. 19. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem is olyan régen néztem a BBC-n hogy most kezdik el gyilkossági ügyben a tárgyalást a gyanúsított ellen.
2013. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy elég részletes idei cikk arról, hogy valószínűleg megölték a kislányt: [link]
2013. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Megtalálták a kislány holttestét, és gyanúsított is van. Mint írtam talán múlt héten mondták a BBC-ben hogy hamarosan kezdődik a tárgyalás a kislány megölése ügyében.
2013. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Angol nyelvtudás híján én nem sokat értek abból a cikkből, a chrome fordítója meg kész komédia. Valaki le tudná írni, csak nagyon röviden, hogy mik a részletek? Tényleg megtalálták a holttestet? Ez biztos? Az a 46 éves pasas ölte meg?
2013. febr. 19. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ajánljak jó kis filmeket, amin lehet izgulni?
2013. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Amennyit én tudok (Angliában dolgozom, és itt a kollégák s beszéltek az esetről)

A kislány hazafelé menet beszállt egy fekete kocsiba. Már tudják hogy a család barátjának a kocsijába szállt be akit Mark Bridgernek hívnak. Őt is gyanúsítják a kislány megölésével. A holtestet végül is megtalálták közel a pasas otthonától. A pasas azóta is előzetesben van, és hamarosan bírósági tárgyalás lesz. Érdekesség az hogy a pasas is 3 gyerekes apuka, neki is van hasonló korú lánya..

2013. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Istenem, szegény kislány!

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 20. 11:58
 8/8 anonim válasza:
Én egyértelműen sehol se találkoztam vele,hogy hogy meg lett a holttest.Honnét veszed?Kérem a linkjét annak a cikknek,ahova ez le volt írva.
2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!