Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagyképű?

Habii00 kérdése:

Miért ilyen nagyképű?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, és annyira nagyképű... Azt hiszi hogy ő szarta a világot. (az anyja tanár a suliban, eléggé ráütött a gyerek.) Mindig flegma mindenkivel, puskázik és persze így jó jegyeket kap mindig. 7 éve ismerem és soha nem köszön.. nem tudom mi baja van velem. Mondjuk én is utálom őt, de én nem úgy nézek rá, mint egy kutyára... Miért ilyen flegma és mit csináljak, mert nagyon idegesítő!!?
2013. febr. 22. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerüld ki. szülei ilyennek nevelték, amióta az eszét tudja, eszerint viselkedik és az a tapasztalata, hogy hasznos. Lehet, hogy már azt is elhiszi, hogy ez a normális.
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik unokatestvérem ilyen.

A szülei orvosok ,amivel ő tisztában is van , ő is annak készül.Sokszor olyan mintha övé lenne a világ vagy hasonló.

2013. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Imre777 válasza:

Egyszerűen ilyen.


(Vagy így született, vagy időközben lett lelki sérült...)

2016. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!