Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki/mi az első számodra te,...

Ki/mi az első számodra te, magad vagy a család, az otthon?

Figyelt kérdés
Kizárólag lányok/asszonyok válaszára vagyok kiváncsi. Mi a fontosabb? Az, hogy te minden tekintetben /külsőre, lelkileg is/ rendben legyél, vagy a családod, a háztartásod?

#első #te/család
2013. febr. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Még csak fél éve vagyok házas és a babám se született meg, szóval lehet, hogy a családos élet nagyja még előttem áll, de jelenleg...


én úgy gondolom mindamellett, hogy minden igazi nőnek a családja az első, senkiből nem lesz sem szuperanya, se szuperfeleség, ha végigmártírkodja az életét.


Mindenkinek jobb egy boldog, kiegyensúlyozott és önbizalommal teli feleség és anya mellett élni.


Ez nem feltétlen vagy-vagy döntés... ha egy barátnőzés/fodrász/kozmetikus/buli vagy akármilyen "önző" dolog feltölti az embert, akkor (jó esetben) utána a család egy lelkes anyatigrist kap vissza és nem egy háztartási robotot.

2013. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... első vagyok... természetesen a fenti az az ideális helyzet. Ha családi probléma, pénzhiány, akármi van, akkor ott a család az első...
2013. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szimpor válasza:
Nehéz kérdés valóban.. Nagyon jó ráérző képesség kell, hogy meglegyen az egyensúly. De egyensúly kell, így ez nem azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat egyáltalán nem lehet, hanem hogy fontossági sorrendet kell kialakítani. Én azt gondolom, hogy ha a családban a kommunikáció a helyén van, akkor eleve ki lehet alakítani úgy a rendszert, hogy a szülőknek (férjnek is) meglegyen az ún. magánszférája, mert annak a hiánya borít fel mindent. Ha pedig egy gyerek így nő fel, az minden szempontból szuper dolog.
2013. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én magam, az én lelki világom a legfontosabb számomra, mert ha én rendben vagyok, csak akkor tudok igazán foglalkozni másokkal, másként nem lenne semmi hitelesség és értelem benne.

15L

2013. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!