Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek illik? -nem...

Szerintetek illik? -nem illik? Miután fiamnak,9 orás Mütétje lesz az otthonunktol távolabbi korházban, ahol én diákszállon leszek.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam:Hogy mikor is a gyereket mütik, én a szállon, készitek, mindenki számára elfogadhato ételt, anélkül hogy én csatlakoznék :rántott hus frabciasaláta, sajttal öltött pulyka valamire. Ezt bevinném a korházba, az ügyeletes orvossal elötte megbeszélném, és valamelyik növérke, ha kihülne megmelegitené, vinnék papirtányérokat is. Gondoltam :rántott hus frabciasaláta, sajttal öltött pulyka valamire. Ezt bevinném a korházba, az ügyeletes orvossal elötte megbeszélném, és valamelyik növérke, ha kihülne megmelegitené, vinnék papirtányérokat is. Ezzel fejezném ki hálámat hogy a fiam egészségéért dolgoztak.Mivel sokan lesznek egyenként megköszönni ugy sem tudnám.

#illik #nem illik.
2013. febr. 24. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Végül is ök is emberek,en is szivesen venném a finom ételt:)Bár magam nem vagyok ilyesmire bátor....De ha te igen,miert ne??
2013. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, van mit enniük. Kedves tőled, hogy ki akarod fejezni a hálád, de akkor inkább valami süteményt készíts, ne ilyen főételt, ezt nem szokás.
2013. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdekes ötlet, de nagyon függ a helyi körülményektől az eredménye. A rántott hús egyébként kihűlve, vagy újra melegítve nem olyan jó. Akkor már sült hús, strapabíróbb és jobban megy a franciasalátához is.

Mindenképpen a megbeszélés a jó gondolat.

2013. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is előre beszéld meg, bár a sütemény jobb ötletnek tűnik. A szándék viszont dicséretes.
2013. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, mi illik, és mi nem. Törődj a gyerekeddel, és Magaddal. Kell az energia, mind a kettőtöknek.

Ne törődj azzal, mit eszik az orvos a 9 órás műtét után. Ő dolga. Megoldja. Magatokkal törődj!!!!

2013. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.igen valoban a rántotthus,nem igazán jo csak frissen,a sütemény ötlet nagyon tetszik.Tényleg jobban is illik szerintem is,meg valami üditö.Arra én is gondoltam,hogy van mit enniük,nem is azért találtam ki,hogy ne halljanak éhen.Több fajta sütit veszek frissen,de mért ne lenne bátorságom?hiszen én ezzel egyfajta hálát fejeznék ki
2013. febr. 24. 17:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendes töled,hogy irod,hogy törödjek inkább magunkkal,de a 9 orás mütét alatt,mond meg mit tudnék tenni magunkkal,miközben magammal sem tudnék mást,mint le fel mászkálni céltalanul mint aki tök hülye,és várni az idö mulását,miközben értelmes pofákat vágnék,a folyoson,amit inkább nem látnék a tükörben.
2013. febr. 24. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:
A sütemény a legjobb ötlet szerintem! Süss valami finomat, lefoglalod magad közben és a dokik is örülni fognak! Drukkolok, hogy simán menjen a műtét!
2013. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Fejet hajtok ELŐTTED! Nem fordult meg a fejembe, családoméban sem, hogy ételt vigyünk az orvosoknak, nővéreknek..Pedig hat éve törzsvendég vagyok az onkológián.

Jó ember vagy! Minden jót Nektek!

2013. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább süteményeket készíts, azokkal nem lőhetsz mellé. :)
2013. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!