Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ilyet egyesek,...

Miért csinálnak ilyet egyesek, mit akarnak ezzel megmutatni?

Figyelt kérdés

Tegnap két idegen gyerek beszélgetett egy kapualjban,mikor elhaladtam mellettük,az egyikük ezt kérdezte: Igazam van barátom? Mikor semmit nem válaszoltam még hallottam messzebb a hátam mögött,hogy: Igazad is van b@..d meg!

Hogy mernek csak így megszólítani egy idegent,pedig viszonylag izmos is vagyok.



2013. febr. 24. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne b@ssz izmos vagy..:D:D
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát félelmetes nem vagyok,de azt hittem vagyok annyira izmos,hogy van miatta annyi tekintélyem,hogy ne merjenek így beszólni.Ez szerintem kötekedés volt,de nem tudtam pontosan hova tenni,ezért egyszerűen szó nélkül hagytam.
2013. febr. 24. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ezt nem neked mondták.Amúgy,meg sz.rd le az ilyeneket,még ha tényleg utánad is szólnak.Nekem is beszólnak néha,gyökerek,de középső ujj felmutatás,és el van intézve.Nem alacsonyodom le odáig,h visszaszóljak nekik.Te se tedd.
2013. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!