Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mások...

Miért van az, hogy mások nyernek a szerencsejátékokon én viszont még soha nem nyertem nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
Évek óta váltogatnom kell a munkahelyeimet, mert egyik rosszabb, mint a másik. Elkeseredetten keresem a munkát de nem tudom itt Magyarországon megtalálni. Külföld sem akar összejönni. Pénzre van szükségem, (tudom,mint mindenkinek). De mégis miért van valakinek szerencséje és valakinek, mint például nekem is egyáltalán nem ? Próbáltam játszani a Skandináv lottón, Luxor, Keno, Tippmix, Totó, Puttó.

2013. febr. 25. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Van egy mondás, mi szerint a pénz társaságban érzi jól magát. Magyarul: oda vágyik, ahol már van. Ha Vízöntő, vagy Rák jegyű lennél, hamarabb számíthatnál nyereményre. Ez a két legnyerőbb típus. Ilyen jegyűekkel töltesd ki a lottódat.
2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajna, nem vagy egyedül, már negyven éve játszom, sokszor álmodoztam, hogy egyszer bejön. De nem. Éveim elmúlnak vágyaim elmúltak. Ez van.
2013. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont azért mert szerencsejáték.

Arra,hogy te miért nem nyersz a másik meg igen,nem igen van tudományos,se más milyen magyarázat.

Talán próbáld ki a kaparósokat,én azon majdnem mindig nyerek,ha többet nem is mint 200Ft de legalább a sikerélmény ott van.Viszont ne egy szelvénytől várd el,hogy megváltozzon az életed és gazdag legyél,mert bár példa van erre,meg persze legyünk optimisták is,de nem sok esély van rá.

Meg aztán szerencsejátékba kinek mi számít nagyobb összegnek?

Én pl ha nyerek 500ft-ot,képes vagyok úgy tekinteni rá,mintha az 5-öst nyertem volna meg.

2013. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal nyernél a legtöbbet, ha nem játszanál. Ezek, amiket itt felsoroltál, több ezer forintba kerülhetnek összesen, ebből a pénzből én 2-3 napig kényelmesen étkezem. Lehet, hogy ha ehelyett én is elverném ilyenekre, akkor én is itt írogatnék ki kérdéseket, hogy pénzre van szükségem...
2013. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert SZERENCSE, azaz véletlen.
2013. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
Érdekes az első válasz. Én is Vízöntő vagyok és többet nyerek, mint amennyit veszíteni szoktam, bár nem hiszem, hogy ez ezért lenne. De, ha érdekel, én ma kétezret raktam a West Ham-re :)
2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akiket én ismerek, hogy sokat nyernek azon nemcsak feladnak egy lottót hetente, hanem rengeteget játszanak, majdnem mindent gyűjtenek, amit lehet, kattintgatnak egész nap, akár egy órát is eltöltenek ezzel. És nem mindig az általad felsoroltakkal, hanem ingyenes netes játékokkal. Sok időt szánnak rá.
2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
Hiába vagyok Vízöntő, mégsem jött a szelvényem...
2013. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!