Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor mégsem szép az élet?

Most akkor mégsem szép az élet?

Figyelt kérdés

Nekem általában nem jönnek össze a dolgaim de egy jó életű ismerősöm állandóan előhozta, hogy akkor is szép az élet minden nehézség ellenére stb.


Most nemrég meghalt a lánya, állandóan sír erre én mondtam neki, hogy akkor is szép az élet legyél boldog, erre kikelt magából.


Most akkor mégsem szép az élet?



2013. febr. 25. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

Igen, szép az élet..

De nem annak, akinek meghalt a lánya..

Megjegyzésed durva volt, nem csoda, hogy kikelt magából.

Emberségből megbuktál.

2013. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha nekem rossz akkor szép az élet de ha vele történik valami akkor már nem.
2013. febr. 25. 17:21
 3/53 anonim válasza:
89%

nem szabad összehasonlítani egy minden napos rosszat, pl nincs annyi pénz, kirúgtak a munkahelyről, nem sikerült a vizsga ilyenek... egy halálesettel.


édesapám már nincs közöttünk.. de bármit elviselnék, csak itt lenne.

ha valaki elveszít egy családtagot, onnantól már nem szép az élet. minden megváltozik. azt az őrt nem lehet sehogy sem pótolni.

2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy rossz napot és egy ember halálát ne említsünk egy lapon. Tényleg durva és tapintatlan volt, hogy ezt így az arcába mondtad. Én is azt mondom, hogy minden nehézség ellenére szép az élet, de ha valakinek a gyereke hal meg, az nehezen látja szépnek az életet. Ne essen meg veled soha, hogy a gyereked előbb távozik az élők sorából, mint te!
2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim válasza:
*űrt
2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek elvesztése a legnagyobb veszteség. Ezt nem lehet semmivel összehasonítani.
2013. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Nem egy rossz napról van szó hanem egy rossz életről.
2013. febr. 25. 17:30
 8/53 anonim ***** válasza:
22%
Igazad volt! Képmutató szöveg ez, és csak az mondja, akinek nincs semmi baja, vagy elmeroggyant.
2013. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

egyetértek az előzőkkel..

nem kellene ilyet mondani egy olyan embernek aki elveszítette a lányát. :/

szép az élet, de egyszer te is elfogsz veszíteni valakit, ha nem is a közeljövőben. sajnos én fiatalon veszítettem el több családtagomat és hiába próbálok az élet "szépségeire" koncentrálni, mindig előjönnek a gyászos pillanatok, pedig már lassan 10 éve. pl a mamámnak ilyet nem is mernék mondani, mert ő már sok hozzátartozót elveszített maga körül csak 2 unokája maradt. Max csak úgy tudom vigasztalni, hogy mondok jó dolgokat, amikért megéri élni... De azt tudom, hogy neki az élete volt a fia(apukám)

Esetleg az empátia nem létezik a lelkedben? :( valószínűleg te se örülnél, ha ilyet mondanának neked az ő helyében, főleg ha egy olyan emberről van szó, akinek az élete a gyereke volt.

2013. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
20%
Emberek! A kérdezőnek sz.r az élete, és ez a hapsi mindig azt mondogatta, hogy de akkor is! Nem volt joga hozzá, és egy fikarcnyi emberség sincs benne! A kérdezőnek igaza volt, hogy az arcba vágta!
2013. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!