Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a paleosok mindenütt ott vannak?

Figyelt kérdés
Van nekik külön témakörük, de nekik az nem elég. Osztják nézetüket főzésnél, sportnál, sőt gyermekvállalásnál is! Miért nem értik meg, hogy nem akar mindenki paleozni?
2013. febr. 25. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan kik azok a "paleosok"?
2013. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akik a paleo életmódot követik, és minden kérdésre az ő nézőpontjuk a válasz.
2013. febr. 25. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az a paleo életmód?


Nézd, beszélsz valamiről, ami idegesít, és nem fogalmazol pontosan. Hogyan segítsünk így neked?


A legtisztább az, ha nem veszel róluk tudomást, ha pedig téged akarnak megtéríteni, akkor előbb helyreteszed őket (ezzel visszaadod az agressziót, amit te kapsz tőlük), majd pedig ignorálod őket. Lehet símán ignorálni is, de ahhoz nagyobb önkontroll és mélyebb önismeret szükséges.

2013. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már rég nem válaszolok nekik, de már elment a kedvem az egész fórumtól, hiszen lassan minden témakörben ott osztják a tanácsaikat, és nem fogják fel, hogy nem akar mindenki úgy élni.
2013. febr. 25. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Még mindig nem mondtad meg, hogy pontosan ki a paleosok, csak általánosítasz és félelmet keltesz ezzel másokban. Mire jó ez?
2013. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod miről van szó, mégis miért szólsz bele a kérdésbe? Vannak bőven olyanok, akik tudják mi a helyzet, az ők válaszát várom...
2013. febr. 25. 17:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg google.hu a barátod.
2013. febr. 25. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Te most a diétára gondolsz? xD Mert én mást nem találok...
2013. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem értem miért raktak át a kultúrába? :D:D
2013. febr. 25. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:

xDDDDDD


Akkor ezért nem tudta itt senki. No se baj, ebből legalább tudod: nincsenek ott mindenhol. :P

2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!