Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha valaki úgy...

Miért jó az, ha valaki úgy hallgatja a zenét a fülhallgatójával, hogy az egész vonat, busz azt hallja, hogy valami zörög?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít.

Főleg ha beül mellém és úgy hallgatja. Mellesleg nekem megfájdul a fülem tőle.

Mért kell mindenkinek azt hallgatni, hogy a másik mit hallgat?? Ez menő??? :O



2013. febr. 27. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz minőségű a fülhallgatója.


Engem nem idegesít mert általában én is zenét hallgatok.

2013. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De érted maxon hallgatja és csak a tuc tuc hallatszik...

Nem hiszem el, ha nem maxon szólna akkor nem hallaná rendesen.

Meg este mikor megyek haza, nyugalomra vágyok, nem arra, hogy valaki zörgesse mellettem azt a ......

Ismerős a jelenség?

2013. febr. 27. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ő nem tudja, hogy más is hallja...enyémnél egyáltalán nem hallatszik ki hang onnantól kezdve, hogy bedugom a zsinórt.
2013. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez még mindig jobb verzió annál, amikor hangszóróra állítják, és úgy hallgatják. Néhány hónapja egy ilyen fazonnak köszönhetően 1 órán keresztül hallgathattam egy hiperszuperfantasztikusnagyonvagánymagyarrappernek a válogatott káromkodásait arról, hogy minden nő csak kihasznál, minden nő k*rva és milyen nehéz az utcán az élet...

Egyébként nekem is folyton be van dugva a fülem, de olyan fülhallgatóm van, amit ha bedugok, akkor a hang nem jön ki, és be se nagyon enged más zajokat. A fent említett incidensnél pont le volt merülve a telefonom...

21l

2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 yuda ***** válasza:

Csak tippelek: -nagyon tetszik neki a diszkós életérzés, hogy a dobhártyája együtt lüktet a basszussal és még oda is megy a hangfalhoz...vagy koncerten..... és emiatt megpróbálja max. hangerővel ugyanazt a hatást elérni.

Persze elfelejti, hogy halláskárosodást okozhat, és akkor már nem is hallhatja a normál hangerőt.... így viszont róka fogta csuka, mert egyre hangosabban kell hallgatnia, hogy egyáltalán halljon valamit.

Persze a végletekig ezt sem lehet, mert beáll a teljes siketség és akkor kakukk.

2013. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Rammsteint szoktam max hangerőn hallgatni és néha látom is, hogy az emberek húzzák körülöttem a szájukat és nem mosolyognak rám, de én csak terjesztem az igét.
2013. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy algopirint.
2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engen nem szokott zavarni, sőt, fülelni szoktam, hogy mi jót hallgathat.

Még mindig jobb, ha fülhallgatózik, mint amikor benyomják buszon a mobilon a kedves tesvíreink a nagyecsedi fekete szemeket.

2013. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg ő úgy szereti hallgatni.. én is szeretem hangosan hallgatni a zenét, de ha nem viszek magammal, akkor nem zavar, ha más hallgat hangosan zenét.

szerintem buszokon nem ez a legzavaróbb, hanem amikor büdös emberke száll fel és még rád is köhög, tüsszent... ://


egyébként meg vigyél te is magaddal akkor valami mp3-at és hallgass te is zenét, amilyet te szeretsz és probléma megoldva :))

2013. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért hogy esetleg ne hallgassák más emberek süket fas*zságait...
2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!