Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz h. a feketéknek más a...

Igaz h. a feketéknek más a szaguk mint a fehér embereknek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a rasszok specifikusan eltérő szagokkal bírnak.

Példák tucatjai bizonyítják ezt, az antropológusok is mind ismerik a jelenséget.

Egy négernek épp úgy visszatetsző egy fehér szaga, mint fordítva, és az ázsiaiak úgyszintén.

2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a fehérek nem büdösek mert pont hogy a négerek mivel azok közelebb állnak még a gorillához ami a legközelebbi rokonunk szóval talán azért.
2013. márc. 3. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy négernek a fehér is büdös. Nem a "szerintem" a lényeg, hanem a több emberen végzett tudományos megfigyelések.
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor a négereknek mért hasonlít az orruk a gorilláéhoz?

Nekem meg miért ilyen szép?

2013. márc. 4. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek alapján meg a zsidóknak a legszebb? (mivel hogy az hasonlít legkevésbé a gorilláéhoz, a legkevésbé lapos) :D
2013. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!