Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten vannak liberális/mu...

Budapesten vannak liberális/multikulturális szervezetek, társaságok, csoportok?

Figyelt kérdés

Modern beállítottságú emberekkel szeretnék ismerkedni. Tudom, hogy a legtöbb fiatal ilyen, de kulturált, értelmes korombeliekkel szeretnék ismerkedni. Akikkel lehet nyíltan beszélni bármilyen nemű témában. Nyílt gondolkodásúak. Nincsenek lekorlátolva agyilag. Vidéken lakom, sokáig a közeli kisvárosba jártam szakközépbe, de több okból kifolyólag most esti iskolába járok. Most fogok érettségizni. Nem vagyok jó tanuló, ezért nem megyek egyetemre/főiskolára, ill. valószínűleg a szüleim sem tudnának támogatni és nincs is olyan szak ami különösebben érdekelne.

Itt a környékünkön (beleértve a közeli kisvárost is) mindenki ugyan olyan, nem túlzok. Mindenki focizik, mindenki az a tipikus divat ember, minden lány, fiú ugyan úgy néz ki. Ugyan, azt csinálják, hordják.

A "barátaimmal" a fociról, bulizáson kívül semmiről nem tudtam beszélgetni.

Ezzel szemben én mindig szerettem volna érdekes témáról beszélgetni. Érdekel a művészet, az ázsiai kultúra, különféle vallások, filozófiai témák, az emberi test működése (főleg az izom és, hogy hogy lehet az erőt maximalizálni) stb.. Azonban, ezt az évek alatt elnyomtam magamban és mondhatni leépült az érdeklődési köröm. Most ott tartok, hogy mindent kötelességnek tartok, pont, ezért utálok tanulni is. Teljesen felemészt ez az ingerszegény környezet (nem akarom másra kenni a hibáim, tudatában vagyok, hogy ennek nem kellett volna így lennie).

Budapestre szeretnék menni szakmát tanulni (szakács), de mellette szeretnék valahova eljárni ahol különféle témákban folynak eszmecserék. Olyan korombeli emberekkel szeretnék megismerkedni akikkel nyíltan lehet beszélni bármiről.

19 éves fiú vagyok.


2013. márc. 1. 15:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!