Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt vehetem némi "kárpótlásnak...

Ezt vehetem némi "kárpótlásnak" ami után befoghatom szépen a szám?

Figyelt kérdés
írtam egy kérdést már hogy milyen nehéz helyzetben érzem magam (csak fussátok át azért hogy miről beszélek) http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. és most hogy elkezdődött a suli, kérdezgetjük egymást osztálytársak hogy ki milyen helyre , körülmények közé került gyakorlatra. mondtak jókat, rosszakat, és tényleg úgy néz ki elég gáz kis céghez kerülni mert a többiek akik nagy cégnél vannak, nem magánembernél mesélték hogy nem volt annyira nehéz nekik az a 3 hét. mikor arra került a sor, h. mégis ki mennyit kapott viszont engem ért meglepetés. olyan 15-20 körül, kaptak, míg én (igaz 1 szombatot is ott voltam néhány órát) 32e ft-ot. lehet így próbálta volna a főnök tudatni hogy tudja hogy sok a munka meg mennyi mindent kell csinálni de fogjam csak be és fizet amennyit fizet? vagy csak ilyen jól mehet neki hogy megengedheti a tanulóknak a kicsit magasabb fizetést? bár lehet beleszámít az is hogy nála csak ketten vagyunk.
2009. szept. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nyilván megvannak veled elégedve. örülj neki. :)
2009. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen a főnököd a ritka,tisztességesek közé tartozik.
2009. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért adott többet, hogy fogd be a szád, hanem azért mert többet dolgoztál, mint a többiek. És innen nézve a dolgot, akkor már nem is olyan igazságtalan a világ, igaz:)?
2009. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaz:)
2009. szept. 11. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak, hogy ne legyen annyira pozitív:

3 hétre 32000 Ft, nem is olyan sok, ha levonom belőle a szombati néhány órát, akkor kb. 40000 Ft/hó jön ki átlagban, ami valamivel több, mint a minimálbér fele. Közben meg teljes munkaidőben dolgoztál, még akkor is ha segédmunkát végeztél, mivel szakmád még nincs.


Azért jó, hogy itt beleszólok. Amikor én voltam iparitanuló, akkor a nyári gyakorlatra csak az ösztöndíjat kaptuk.

:)

2009. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!