Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakran van konfliktusod a...

Gyakran van konfliktusod a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 19:01
 1/5 anonim válasza:
Nekem csak 1 olyan munkatársam van akivel rendszeresen össze veszek
2013. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha csak a műszakvezetővel veszek össze, mert sajnos szeret túlzásokba esni, és időnként még érezteti velünk hogy ő olyan mintha a nagyfőnök lenne meg talál néha ki olyan őrültségeket hogy attól égnek áll a hajam.

Persze elég gyakran szócsatázunk, én ezerrel küldöm el őt a halálba, a nagyfőnök is mellettünk áll, mert már ő is hallotta a háttérbe hogy miket mondogat az embereknek, meg tényleg már olyan mintha az ő helyét próbálná elvenni.

Persze a nagyfőnök mondta nekünk hogy nyugodtan tagadjunk meg olyan dolgokat ha már túlzásokba esik, mert mondta hogy azért van egy határ, amit nem kell túl lépni, ha gondunk van akkor mellettünk van, és már a műszakvezetőnk kirúgásán gondolkozik erősen.

2013. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak nyeltem, mindenki belém rugott, nulla előmenetel, szülés után nem mentem vissza, most a saját cégemben dolgozom, nem lesz jó nyugdíjam, mindent nekem kell kitalálni, kitermelni, de nem érdekel, jobb mint belerokkanni mások szemétkedésébe.
2013. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én vagyok a főnök. :)
2013. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan munkatársam,hogy legszívesebben kikötözném és széjjelverném rohadt káposztával.egyedül vagyok nő 8 férfival dolgozom
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!