Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi adjak ajandekba?

Szerintetek mi adjak ajandekba?

Figyelt kérdés
Meg szeretnem ajandekozni a privat nemettanarnomet, amiert sikeresen felkeszitett a felveteli vizsgamra, csak hogy fogalmam sincs minek orulne. Nem szeretnek ilyen sablonajandekot (csoki, virag, etkeszlet, stb..) adni, hanem vmi otleteset, aminek orulne. Segitsetek otletekkel legyszi!

2013. márc. 6. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az óradíjakkal már eléggé megajándékoztad nem?
2013. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Meglehetosen barati aron tanit es meg szeretnem neki koszonni a felkeszitest, szerintem ez igy illik. A koszonetet nem penzben szokas kifejezni.
2013. márc. 6. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt én sem tudom minek örülne. :) Ha még van vele órád, óvatosan kérdezd meg németül, hogy mit szeret, úgy talán kevésbé feltűnő.


Amúgy a legjobb ajándékok a saját kézzel készítettek.

2013. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esetleg ...ha szeret utazgatni vagy olvasni egy Alexandra vagy Libri vagy líra könyvboltban nézhetnél neki ilyesmi könyveket . de ott is vanak pl. német nyelvűek ..amúgy a könyvesboltokban lehet venni könyvutalványt is ami egy általad meghatározott összeg . (ezek csak akkor jók ha ilyen típusú .. nem tudom miket szeret :)))
2013. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire jó a kézügyességet, szerintem ez az ötlet elég egyszerű, jól néz ki, és nem lehet vele melléfogni. Kicsit időigényes, de 2-3 óra alatt nagyon szépre meg lehet csinálni.


Veszel egy A/5-ös keményfedeles füzetet (bármely papír-írószerben párszáz forint), és egy választott színű, A/4-esnél valamivel nagyobb, normál papírnál vastagabb, de a műszaki kartonnál lehetőleg vékonyabb papírlapot (szintén papír-írószer).


Keresel neten valami személyhez illő figurát (én ilyen kelta csomómintákból válogattam: [link]


Ha átlátszó üveg, vagy műanyag lapra teszed, akkor a papírra könnyedén át lehet kopírozni a képet. Én fekete tintát használtam. Ezután már csak a papírlappal kell "bekötni" a füzetet, ahogy a tankönyveket szokás.


Nekem bevált, akinek adtam, nagyon örült neki, ráadásul egy tanárnak akár hasznos ajándék is lehet.

2013. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!