Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemen bejárósként lehet...

Egyetemen bejárósként lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 16:45
 1/5 anonim válasza:
Miért ne lehetne? Legyél nyitott mindenre, mindenkire :)
2013. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Miért ne lehetne?:P
2013. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, a kollégisták kiközösítenek.
2013. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) miért közösítenének ki felnőtt emberek, ha egyszerűen olcsóbb bejárni mert közel lakom?
2013. márc. 8. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy közösítik. Miért tennék? Csak mert nem mindenki szegény hogy felvegyék koleszba? Nekem van egy csomó siemrősöm, aki bejárós. Egyikőjük nagyon jó barátom, aki társasági ember, nem marad ki a bulikból, csak mert nem tud hajnalba hazatántorogni a koleszba vagy albiba, megvárja az első buszt és hazamegy azzal vagy pedig ismerősönél alszik. Én is sokszor hívom meg őt meg pár másik ismerősömet is, hogy nyugostan aludhatnak olyankor nálam is
2013. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!