Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövőre (Kilencedikben) másik...

Jövőre (Kilencedikben) másik osztályban kezdem a évet, egy szakközépben, egy vadonat új osztály lesz. Jó benyomást seretnék kelteni, nem én akarok az lenni, akit csesztetnek (ez egy fiú osztály. Mik a teendőim első nap?

Figyelt kérdés
Nyolcadikosan 190 magas vagyok, ha ez számít. És van egy kis "bajszom" ami idegesít, néha cinkelnek is vele... 15F

2013. márc. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor borotváld le a bajuszt.

Egyébként meg csak legyél jófej és nyitott, ha ezt látják rajtad, akkor nem fognak piszkálni.

2013. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szüleim nem engedik, hogy leborotváljam... mert elvileg megerősödik...
2013. márc. 9. 18:20
 3/5 anonim válasza:

Jó én lány vagyok...

De tudok néhány tippet adni.. tudom milyen ha most mész először új suliba mert én is most kezdtem... Először próbálkozz megismerkedni és ne játszd meg magad hanem amilyen vagy úgy viselkedj.. Amiér pedig cikiznelk amit írtál ne foglalkozz velük... Jó lehet hogy azt gondolod hogy én lány vagyok és könnyű mondani..

2-szor.. Új osztály,új iskola,lehet hogy új barátok... Lessz időd belerázlodnod... Sok szerencsét.. Ha valamire még kíváncsi vagy nyugodtan írhatsz prívátban is

2013. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha megerősödik? Fiú vagy, nem? Max majd minden nap leborotválod :D
2013. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy borotválás után erősebbnek tűnik, de ha rendszeresen borotválod, akár naponta, akkor nem tök mindegy? Úgysem látszik. Én a borotvát javasolnám :).


Egyébként meg légy önmagad, ne görcsölj rá semmilyen olyan szerepre, ami nem te vagy, mert az izzadságszagú, és hamar leveszik, és nem fognak kedvelni.

Amit még emellé tudnék javasolni, hogy ne öltözködj túl topisan. Ugyan nem nagyon divatmániások a fiúk általában, de azért ott is könnyen kipécézhetnek vkit, ha kinyúlt, kibolyhosodott termopulcsiban vagy reklámajándék-logós régi pólóban járkál (ismertem olyan srácot, aki minimaxos meg kubumacis!!! pólókban mászkált 13-14 évesen, épp, hogy jók voltak rá, és nem értette, miért cikizik...).

2013. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!