Ritacoronita kérdése:

Miről írjak cikket?

Figyelt kérdés
Mit olvasnátok szívsen?

2013. márc. 13. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiatala lányok szexuális szokásai...A cikk is érdekelne de föleg az illusztráciok:D:D:
2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az Android op.rendszer térhódításáról, kozmológiai felfedezésekről, otthoni barkács trükkökről, stb..

De lehet politika is, attól függően, miben vagy otthon. Ha semmiben, akkor inkább nem erőltetném. :)

2013. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kavitációs erózióról
2013. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudományos felfedezések, világűr, tudományágak története, vallás, kultúra, könyvkritika, filmkritika, előadáskritika, politika, gazdaság, történelem, lakberendezés, gasztronómia, állattartás, növénytermesztés, biológiai, földrajzi, pszichológiai témájú cikkek, mitológia, italok története, múzeumok története, érdekességek, furcsaságok. Ezekről mindről szívesen olvasok. Kérdés az, hogy hogy van megírva.
2013. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


az első :)

2013. márc. 14. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez minimum 1 éves cikk, és nem pont arról szól, de igazából rendben van, elfogadom. Akkor erről már nem kell írnod. :)

De azt ugye érzed, hogy nem lehet csak úgy témát választani egy írónak, mert nagyon képben kell lennie, ha jól akarja csinálni. Gondolom te sem értesz mindenhez, ahogy más sem, szóval azt tisztázd, miben igazán jó.

2013. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*** "szóval azt tisztázd, miben VAGY igazán jó"

Bocsi. :)

2013. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
drága ezt a cikket én irtam ma:)
2013. márc. 14. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor pláne keress más témát, drága. :)
2013. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

és érteni kell mindenhez szinte :))) a cikket azért tettem ki mart ma irtam jó ötletet adtál , így meg is írtam:) aki most ide irt ötleteket azt az elkövetkezendő napokban meg fogom írni.

tehát ötletek jöhetnek még,azzal ne foglalkozz mihez értek:)

2013. márc. 14. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!