Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ez Anonymus jegyzőnk...

Tényleg ez Anonymus jegyzőnk valós személye?

Figyelt kérdés

[link]


Ma találtam rá erre az írásra, ami taglalja, ki lehetett Anonymus. Az indokok ésszerűnek tűnnek számomra. Vélemények?



2013. márc. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, akár még igaz is lehet. Bár azt mondják egy rejtély is csak addig jó, amíg nem jövünk rá az igazságra. :)
2013. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ettro ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy ki volt. Ez csak elterelés, hogy ne az írásaival foglalkozzunk.


Tudom fontos kérdés ez is, meg, hogy melyik Béla királynak volt a jegyzője. Bár 3 perc alatt józan paraszti ésszel ki lehet találni.


Sajnos a tudományosság nem az írásaival foglalkozik, hanem azzal, hogy pontosan Péter volt Vagy Pósa vagy hogy is hívják. Ez annyira mellékes.


És itt nem a kérdezőnek írom ezt, mert engem is érdekel, hogy hogy hívták. Csak minket érdeklődőket ilyenekkel elterelnek a valódi fontos dolgokról.

2013. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami szerzetes lehetett
2015. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abban az időben a szerzetesek tudtak jól írni

Meg latinul sem tudott mindenki

2015. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!