Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Névváltoztatás. Szerintetek...

Névváltoztatás. Szerintetek melyik jobb? Többi lent

Figyelt kérdés

Beáta a nevem amit rühellek amióta az eszemet tudom,nem csak a Bejja asszony meg Kabbea és társai miatt (minden nevet lehet csúfolni) de családi okok miatt is. Arra gondoltam hogy mivel egy teljesen más nevet már nem tudnék megszokni ezért Beatrixre vagy Bellára változtatnám.

Beatrixre azért gondoltam mert talán ezzel lenne a legkevesebb gond,nem okozna nagy felfordulást,viszont ez legalább tetszik. De szigorúan csak Beatrixként,Bea továbbra is csak max anyuéknak meg a rokonoknak lennék.

Bellára azért gondoltam mert hasonlít a mostani nevemre is,viszont ez számomra szép név,valamint sokan szoktak így hívni. Bea-Bella gondolom ezért mert hasonló (Van még itt Bea akit le Belláznak?)


Szóval mit gondoltok? Melyik lenne jobb szerintetek?



2013. márc. 21. 23:51
 1/9 mustafa33 ***** válasza:
13%

A Bella, valóban szép - De Bella. ☺

Ja, hogy a Debella nem szép? Hát.... mert nem tudják mi a valódi jelentése, nem a magyar ☻.

2013. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Beatrix-re szavaznék :)és akkor lehetnél Trixi :)
2013. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bella szebb.
2013. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jujj Trixi semmiképp...nekem csak így egyben tetszik hogy Beatrix.
2013. márc. 22. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
BEATRIX!!!
2013. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
A Bella, de úgy, hogy Izabella, mert a Bella csak egy becenév (úgy mint a Beáta - Bea).
2013. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már csak becenév...önálló név.
2013. márc. 22. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

a külsődtől függ

hogy melyik illik jobban hozzád

2020. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bella nagyon szép név (a jelentése is szép)
2022. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!