Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar iskolásokra támadtak...

Ettro kérdése:

Magyar iskolásokra támadtak március 15-én Ungváron? Darabokra tépték a nemzeti zászlót

Figyelt kérdés

Miért lettek ilyen szélsőségesek az ukránok?


Pedig 15 éve még gondolkodás nélkül vissza adták volna Kárpát alját nekünk, mert tudták, hogy nem az övék.


Csak az akkori magyar politika elutasította ezt.



2013. márc. 28. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:

A kérdést korrigálom


Miért lettek ilyen szélsőségesek az ukránok?


Magyar iskolásokra támadtak március 15-én Ungváron Darabokra tépték a nemzeti zászlót


Pedig 15 éve még gondolkodás nélkül vissza adták volna Kárpát alját nekünk, mert tudták, hogy nem az övék.


Csak az akkori magyar politika elutasította ezt.

2013. márc. 28. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden országban vannak hasonlóan gondolkodó szélsőséges huligánok.



"Pedig 15 éve még gondolkodás nélkül vissza adták volna Kárpát alját nekünk, mert tudták, hogy nem az övék.

Csak az akkori magyar politika elutasította ezt."


Ez pedig NEM IGAZ.(sajnos).

2013. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Miért lettek ilyen szélsőségesek az ukránok?"

Szerintem nem szabad általánosítani, nem hiszem, hogy minden ukrán ilyen. Mi is tele vagyunk szélsőségesekkel, mégsem ilyen alapból a magyar ember. (Pl. román vagy izraeli focisták előtt is égettük magunkat, és most valószínűleg rólunk is ugyanezt gondolják külföldön.)

2013. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nem is érdekel miért ilyenek.Ami érdekel hogy az ottani magyaroknak jó legyen.

Borzasztó ami megy,valaha(nem is olyan rég) azok a területek a MIEINK voltak,most meg?Letépik a kokárdát??megverik a magyarokat???

HOL AZ IGAZSÁG???

És hozzáteszem,hogy ez egy hatalmas kamu,hogy szó nélkül visszaadták volna..

2013. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok, én kárpátljai magyar vagyok. Tényleg nagyon nacionalisták lettek erre felé az emberek, el sem hinnétek, hogy ez mennyire megnehezíti az itteni magyarok életét. A mi nap például a buszon utazott egy magyar fiatal pár a gyerekükkel és hangosan beszéltek. Mellyetük ült egy ukrán anyuka a kislányával. A gyerk kérdezte, hogy milyen nyelven beszélnek a melletük ülők, mndta az anyja, hogy magyarul. Erre kérdezte a gyerek, hogy ők magyarok, mondta az anyja, hogy igen. Jön a következő kérdés a gyerektől, az olyan, mint a cigányok? És erre az anya azt válaszolta neki, hogy majdnem. Szerintetek ez a gyereke ha fel nő hogyan fog viszonyulni a magyarokhoz? Ezt csak azért írtam le, hogy egy példával szemléltessem, hogy mennyire is szélsőségesek erre felé az emberek.
2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!