Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg az országok...

Hol találhatom meg az országok GNP/fő adatait interneten? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
Földrajzból azt a házit kaptam, hogy írjam le 10 fontos ország (mint pl. USA, Oroszország, stb. ) GNP/fő-jét friss adatok szerint. A legrégebbi adat 2005-ös lehet:Már mindenhol kerestem neten, de sehol nem találtam, pedig azt mondta a tanár h neten biztos lehet találni. Segítsen légyszi vki h hol találhatom meg, holnapra kéne? =/És nem GDP hanem GNP kell, tehát a bruttó nemzeti termék.
2009. szept. 20. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anno elmondta a tanárnő, hogy hol keressük: [link]
2009. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,de ezen az oldalon belül hol találom azt meg tudnád írni???
2009. szept. 20. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

google-be "gnp per capita", és kiadja pl. ezt

[link]

2009. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak 2008-asok is:


[link]


Rákattintasz a téged érdeklő országra, aztán kiválasztod az economyt és ott vannak a 2008-as (GDP per capita) adatok.

2009. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak:köszönöm,én is látom,de azok GDP számok, azaz bruttó hazai termék,nekem meg GNP kellene,bruttó nemzeti termék,ahogy azt a kérdésben is leírtam:S
2009. szept. 20. 14:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsen már valaki!!!Holnapra kellene!!2008-as lenne a legjobb!!Légyszives!!!
2009. szept. 20. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem kizárt, hogy van 2008-as adat, a GNP-t ugyanis nehezebb kiszámolni, mint a GDP-t, ráadásul egyre inkább kimegy a divatból.

2009. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!