Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövő hét keddre megint mondja...

Jövő hét keddre megint mondja a hózáport? Csak engem idegesít, hogy nem akar jönni a tavasz?

Figyelt kérdés

#hó #tavaszi havazás #tavaszi tél
2013. ápr. 2. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a telet. Jobb lenne, ha nem lenne tavasz és ősz csak tél és nyár!
2013. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak Téged idegesít. Már én is nagyon várom az igazi tavaszt. A kertben még egy fa sincs megmetszve és még semmi nincs elültetve. Tavaly ilyenkor már minden szépen virágzott és hajtott, most meg arra sincs lehetőségem, hogy a tél alatt letört faágakat összegereblyézzem. Vagy hótakaró alatt van a kert vagy pedig elsüllyednék a sárba, ha kimerészkednék. Ráadásul erre az évre tervezzük a ház és a kert felújítását. De ilyen időben nem tudunk hőszigetelni, nem tudjuk felújítani a kerítést és a kocsifeljárót. Májusra végezni szerettem volna ezekkel, de a jelenlegi állás szerint örülhetek, ha akkor elkezdhetem egyáltalán.
2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is, szeretnék már tavaszt és nyarat. Olyan igazi 30 fokos MELEGgel.
2013. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... mostanában eléggé kedvetlen vagyok, fel dobná a hangulatom a jó meleg. Nem is volt még ilyen, hogy április közepén még mindig tél legyen, nagyon idegesítő hogy nem tud már kitavaszodni végre.
2013. ápr. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mirol beszelsz aprilis van ember
2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor elkiabáltam, hehe. Sorry.:D
2013. ápr. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!