Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vígszínházban hova érdemes...

Vígszínházban hova érdemes jegyet venni?

Figyelt kérdés

Földszint első sorok? Erkély, páholy? Jobb-bal páholy mennyire van oldalt? Nem zavaró oldalról látni a színpadot?

Nagyon olcsók a karzatra szóló jegyek, ennyire rossz hely? Nem látni, vagy hallani jól onnan?

Ki mit tanácsolna?


2013. ápr. 3. 20:18
 1/5 Márciuska ***** válasza:
Én minden színházban az ötödik sor közepére szoktam ülni, az tökéletes (igaz, az általában a legdrágább kategória, de ha már egyszer elmegyek...) Egyébként úgy emlékszem, a Vígszínház elég jó felépítésű, szerintem a földszintről oldalról és hátulról is jól lehet látni.
2013. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a földszint bal vagy jobb páholy jó választás lehet? Nem voltam még a Vígszínházban és a nézőtér rajza alapján nagyon oldalt lévőnek tűnik, de azon kívül meg inkább hátul vannak csak helyek, meg fent a karzaton, ami túl olcsónak tűnik... attól még lehet jó? Nem tudom, mit válasszak, pont azért, mert ha már egyszer rászánom a pénzt és elmegyünk, akkor szeretnék egy tökéletes élményt :)
2013. ápr. 6. 14:27
 3/5 Márciuska ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés: hétvégén voltam a Vígben és jól körülnéztem a szünetben. A földszint és az első emeleti karzat (azt hiszem, az alaprajzon ezt hívják erkélynek) tökéletesen rendben van szerintem, legalábbis jól látni onnan. Hogy hallani milyen, azt nem tudom, mert a szünetben voltam fent. A legfelső karzatig nem másztam fel, de az annyira magasan van, hogy szerintem onnan nem igazán élvezhető az előadás, főleg a hátsó sorokból, úgyhogy nem ajánlom. A földszinti középső sorok legszélső székeiről szintén kevésbé élvezhető, mert nagyon oldalt vannak, és kicsit talán belógnak az elülső páholyok. A páholyok közül a középsőket vagy a hátsókat ajánlanám, mert a legelsők egészen oldalt vannak. Biztos onnan se rossz, végül is legalább közel van a színpadhoz, de azért én nem oldalról szeretném nézni az előadást, hanem szemből. Remélem, segítettem!
2013. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! :)
2013. ápr. 11. 18:12
 5/5 anonim válasza:
Ha tériszonyos vagy akkor ne menj fel! :) Ja és egyébként felül nem jó ülni: 1.mert ott nincs oxigén 2.ha 15 percen keresztül nézel le elszédülsz :( (csak egy picit)
2014. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!