Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tomoceuszkakatiti vagy Gyugyu...

Tomoceuszkakatiti vagy Gyugyu lennél inkább?

Figyelt kérdés

Sánta Ferenc - Az ötödik pecsét

Fő kérdése:„Azt nem tudom, hogy Tomoceuszkakatiti legyek-e vagy Gyugyu?”

Te melyik lennél inkább?

Miért pont rá esett a választásod?



#Tomoceuszkaktiti
2013. ápr. 3. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szerintem ez olyan dolog, amit nem tudhatunk meg addig amíg nem kényszerülünk olyan helyzetbe, ahol dönteni kell. (És Isten ments, hogy olyan helyzetbe kerüljünk.) Azt hiszem inkább Tomoceuszkakatiti, mert bevallom, önző vagyok, lehet, hogy ilyen mértékben is.

Te ki lennél, kérdező?

2013. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy biztos Gyugyu nem lennék, mert nem vagyok olyan aki mindent elfogad, feltétel nélkül a hatalmon lévőktől, az élettől


Tomoceuszkakatiti meg azért nem lennék, mert nem vagyok egy vérengző vadállat

2013. ápr. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Gyugyu, mert azt könnyebb leírni. Amúgy meg nem olvastam még.
2013. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jo_zsi válasza:
Tomoceuszkakatiti biztos, hogy nem akarnék lenni sosem, de hogy mennyire tudnék Gyugyu lenni azt nem tudom, amíg az élethelyzeteim próbára nem tesznek. Persze a válasznál az is közrejátszik, hogy az ember mely életszakaszában szembesül hasonló helyzettel, s addig milyen életutat járt be.
2013. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyugyu szeretnék lenni, pedig Tomoceuszkakatiti vagyok.:( Ha olyan életem lenne mint Gyuriczának, biztosan úgy cselekednék, ahogyan ő.
2013. ápr. 4. 23:02
 6/7 anonim válasza:

Minden tiszteletem a filmé mert imádom.

Lehet is rajta sokat agyalni azonban ez tipikus példája a rossz kérdéseknek. Olyan mint a mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? Valójában minden kérdés rossz ami eleve feltételez valamit ami valótlan. Jelen esetben azt hogy az egyik előbb volt mint a másik. Viszont a kérdésnél maradva azért nem lehet megválaszolni mert gyönyörűen ki van egyensúlyozva. Én ebben látom a szépségét. Tehát ha te nem vagy borzalmas ember vagy olyan aki nem fogta fel a helyzet súlyát akkor ez esetben nincs jó válasz. A válasz az hogy nem választasz. Ha van két gyereked és azt mondom hogy az egyiket nem lövöm le akkor apaként mit tennél? Valójában ez nem választás mert nincs szabad választásod. Ez csak látszólagos lehetőség. Azaz ezt a kérdést így lehetne feloldani. De ott marad a levegőbe hogy oké , de tegyük fel hogy mégis választanod kell mit tennél? :)

2014. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs vagy-vagy. Mindkettőből van mindenkiben. Helyzete válogatja, hogy melyik személyiség kerekedik felül.
2023. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!