Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire van szükséged a jó...

Mennyire van szükséged a jó barátokra?

Figyelt kérdés
Azért hangsúlyoztam ki a JÓT, mert a kettő nem mindegy. Én nem vagyok barátcentrikus, nekem a párom az akivel mindent megosztok s aki a legjobb barátom is, nem nagyon érzem szükségét a nagyon közeli, "legjobb barátoknak". Viszont nem tudnék élni, ha nem lenne sok ún. haver nélkül, minden közösségben igyekszem sok lazább barátra szert tenni. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. szept. 21. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs barátom.Szóval a barátaimmal beszélek meg mindent.Nagy szükségem van rájuk.Most is beteg vagyok...van egy csomó haverom,de csak a barátaim jöttek látogatni..
2009. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én pedig nem tudok élni olyan "haverokkal" akikkel látszólag jól elvagyok de tulajdonképpen semmi értéket nem képviselnek az életemben. Annak semmi értelmét nem látom, ők azok akik gyakran kérnek szívességet de ritkán vannak ott érted ha szükség van rájuk.

Nekem is a párom a legjobb barátom, de igényelem a férfibarátokat is, hiszen nem lehet mindent a párommal megbeszélni. Ez nem jelenti azt hogy az az illető akárki lehet, csak nagyon keveseket engedek közel magamhoz. Inkább legyen 1 megbízható barátom mint 10 megbízhatatlan haver.

2009. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb bajom, hogy túlságosan fontosak nekem a barátaim, és így hatalmasat puffanok, amikor valaki átver és megaláz. Volt már rá példa, a legjobb barátnőm teljesen alaptalanul a fejemhez vágott mindenfélét, és meg se tudom beszélni vele a problémáinkat, mert a levelekre nem válaszol, letiltott msnen, a telefonját kinyomja, szóval szándékosan kerül engem, a személyes találkozó esélytelen. Kevés igazán jó barátom van, de rájuk mindig számíthatok, mondjuk mióta ezt tette az a "barátnőm", senkiben se tudok 100%-ig megbízni, félek, hogy valaki egyszer ugyanúgy át fog verni, mint ő...
2009. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember úgy érzi, hogy ha már megtalálta a nagy Ő-t, akkor a barátokra igazából nincsen nagy szüksége, ill. nem is jut rájuk annyi idő, hiszen minden időt a párjával akar tölteni. Ezzel én is így voltam sajnos. A nagy Ő-vel egy idő után jönnek a gondok, és ilyenkor döbben rá az ember, hogy nincs kivel megbeszélje a nehéz dolgokat (szerencsésnek mondhatom magam, mert 9 év után jött el ez a "nehezebb" idő). Szóval ha újra kezdeném, nem hanyagolnám el a JÓ barátokat. Azt tanácsolom, ha megteheted, ne hanyagold el őket.
2009. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csalódtam a jó barátokban, de ennek ellenére nekem is vannak ilyen barátaim, csak sokszor azon veszem észre magam, hogy isten tudja mióta nem beszéltem vele, pedig mostmár ismét hazaköltöztem a régi városomba. Szóval annyira nem éreztem hiányát, hogy el is feledkeztem róla.
2009. szept. 21. 11:34
 6/9 A kérdező kommentje:
*barátom
2009. szept. 21. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad a barátokat elhanyagolni, mert ha történik valami, lehet, hogy csak rájuk számíthatsz. Nekem nagyon fontosak, nagyon sokat köszönhetek nekik, a legnehezebb időszakokban is mellettem álltak és segítettek, amikor mindenki más elfordult tőlem. Sose hanyagolnám őket, az igazi így fogad el, a többi nem számít.
2009. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már szinte láttam az összes részét, régen függő voltam, de már nem tudnám újra megnézni a sorozatot.
2009. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2009. szept. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!