Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális férfifodrászt?...

Normális férfifodrászt? Életemben egyszer láttam aki rendesen megcsinálta, de azóta az összes többi csak levágja.

Figyelt kérdés
Kétségtelenül rövidebb lesz utána ez nem vitatéma de össze vissza áll és hiteget hogy majd mosás után beáll. Aztán egy fenét.
2013. ápr. 5. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem száraz vágást kérsz, hanem mossásal együtt, akkor nornálisan kell kinéznie! Persze, ez kétszer annyiba fog kerülni, mint a sima vágás. Nem véletlen az, hogy a profi vágás az mindig mosással együtt van!

Másik megoldás: Keresel egy másik fodrászt...

2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mosással együtt is igy van. A kérdésből szerintem látszik hogy mindig másik fodrásznál vagyok. Igy a tanács finoman szólva semmit se ér. Persze ettől még nem pontozlak le,
2013. ápr. 7. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Mosás esetén arra gondoltam, ha aznap este megmosod a hajadat, miután délután fodrásznál voltál.


Amúgy én is szívtam már. Fodrásszal csináltatok a szokásos helyett egy kicsikét jobb friuzárt. Oké, hurrá! Majd a következő alkalommal hasonlót. Errefel alaposan elcseszte a hajvágást, pont amikor jól kellett volna kinéznem. (szalagavató) Később inkább maradtam a sima vágásnál. Ma meg már kezdek a fejem egy szerzetesére hasonlítani, így túl sokat nem tud vele kezdeni. :(

2013. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!