Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy magyar színésznő híres legyen nemzetközileg is?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy mennyi az esélye annak, hogy egy magyar színész nemzetközileg is elismert legyen.Esélye van-e arra, hogy az amerikai vagy britt színészeket leelőzze.Persze egy nagyon jó színészről van szó, vagyis a szakmai része meg van a dolognak csak, hogy a nemzettség számít-e ilyenkor.

2013. ápr. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehetetlen, de eddig a szupersztárság egy magyar színésznek sem jött össze. A tehetség mellé jó kapcsolatok, szuper menedzsment, tökéletes nyelvtudás és óriási szerencse kell.
2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy magyar színésznő híres legyen nemzetközileg is?"

Nulla. Szerintem.

2013. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De szerintetek Azért gyakorlatban is lehetséges?(Persze ha meg van mind az amit az első válaszoló felsorolt.)
2013. ápr. 6. 12:49
 4/4 anonim válasza:
Én nem nagyon vagyok benne a témában, de ha tényleg megvan minden amit az első válaszoló írt akkor szerintem van rá esély. ;)
2013. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!