Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én fújom fel a dolgot?...

Csak én fújom fel a dolgot? Haverom köszönés nélkül szállt ki a kocsiból, miután elvittem 1 hétre nyaralni.

Figyelt kérdés
Külföldön voltunk, a benzinért nem kellett fizetnie. Amiért megsértődött, az az volt, h nem vittem teljesen haza, hanem a házuktól kb. 500 méterre raktam ki, mert nekem elég sok idő onnan visszakeveredni és fáradt voltam az egész napos vezetés után (éjszaka volt). Csak én fújom fel, hogy annyit nem mondott, kösz b.meg?
2009. szept. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bunkó volt, de szerintem azért, mert nem gondolta át az egészet, csak egy kis részére koncentrált(hogy nem vitted haza). Ilyen hisztérika?
2009. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez, igen! Ez ám a bunkóság, gratulálok neki, mégis mit képzel magáról?!
2009. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
nem, nem te fújod fel. ne haragudj, de a barátod nem norlámis, hogy ilyeneken dilizik... személy szerint, nekem az a herótom, ha valaki NEM köszön... én jól fejbevágnám, attól talán észhez térnexD
2009. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is barátkoztam már ilyen emberrel, aki kvázi azért sértődött meg, mert jót tettél vele...Érdekesek az emberek.
2009. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Hűűűű...vannak érdekes emberek az biztos:D Énis tudnék mesélni 1-2 ilyenről:D Amúgy egyáltalán nem fújtad fel a dolgot szerintem...Ha Te vezetted végig az utat, lehetett volna benne annyi, hogy megérti, hogy fáradt vagy...éppen, hogy Neki kellett volna, mondania, hogy "hawer, látom fáradt vagy, elég ha csak itt vagy ott raksz ki"...ééés "köszönöm a nyaralást"...Na de végülis, ha nagyon jó barát, akkor ne vessz össze ez miatt vele, nézd el Neki...okos enged...vagy nem tudom:DAmúgy őőő...fiúról van szó ugye?:DJajj jól van, persze:Dhülyevagyok:D
2009. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát azt nem írtad, hogy a 8 bőröndjével együtt tetted ki 500 m-re vagy csak úgy egy szál magában. de hát vannak hisztérikák persze, na az ilyennel sokáig én se barátkozom
2009. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre csak egy dolgot tudod mondani: Tépd le a fél arcát!
2009. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1 utazótáskája volt csak, nem túl nagy. És igen, fiú. Rosszul esett, h ezt csinálta, de nem tudom, felhozzam-e neki legközelebb, mert nem szoktunk "lelkizni" egymással a haveri társaságon belül.

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!