Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az egyedülál...

Mi a véleményetek az egyedülállókról?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nöt, teljesen egyedul el, nincsenek baratai, 30 as, van kikepzese, kulföldön el, segelyekböl.

Nem tud beilleszkedni ? Mi lehet az oka, se baratnök, se munka, se ferj, pedig kedves es nem rossz termeszetü, nem kér kölcsön, nem hazug, átlagos.

Vélemények?



2013. ápr. 7. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem őt kérdezed? Rengeteg oka lehet.


Lázad a társadalom ellen

Nem találja a helyét

Trauma a múltban

stb.

2013. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az átlagosaknak a legnehezebb. Nincs semmi, amiben kiemelkedhetnének, pedig ez nagyon fontos. Valami színfolt, ami miatt megjegyzi őket az ember. Ennek hiányában sajnos szürke arctalan tömeg lesz belőlük.
2013. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Már megbocsáss, de mi közöd hozzá? Valószínűleg meg van rá az oka, a magad életével törődj, ne máséval.
2013. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Negatívan írod le, de miből gondolod, hogy neki ez rossz? Mi van, ha ő így érzi jól magát?


Egyébként milyen kiképzésről van szó? Katona?

2013. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is egyedülálló vagyok, 27 éves. Csak rövid kapcsolataim vannak. Egyszerű az ok: Nem találtam még olyan pasit akivel el tudom képzelni hosszabb távon az életem. Rengeteg nagyon jó példát látok a környezetemben, és rengeteg rosszat is, rengeteg kompromisszummal, legtöbbször csak az egyik fél részéről. Utóbbira nem vágyok, inkább keresgélek tovább:) Nem hiszek abban, hogy csak a szerelem elég egy kapcsolathoz, házassághoz hosszú távon.
2013. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azert mégsem annyira tehetségtelen, ha megtanult perfektül egy idegen nyelvet.

Ö azt mondja hogy neki igy jó!

De szerintem inkabb számkivetett.

Itthon is visszahúzódó volt.

2013. ápr. 7. 14:27
 7/12 A kérdező kommentje:

Azert az mégis durva, hogy ha elájul a lakásában, az sincs aki rátaláljon.

Ha rosszulesz, nincs ki kórházba vigye, vagy adjon egy pohár vizet.

Azert ez ijesztö

2013. ápr. 7. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs senkije az tényleg fura egy kicsit. Mint írtam én is egyedülálló vagyok, de egyáltalán nem zárkózott. Van családom, barátaim, feltűnne ha eltűnnék:)
2013. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok rossz élmény érte és egyszerűen elege lett az emberekből. Vagy túlságosan introvertált személyiség és tényleg jól érzi így magát. Miért nem kérdezed meg tőle?
2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az ö csaladja itthon maradt, baratai nincsenek
2013. ápr. 7. 14:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!