Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te optimistának vagy pesszimis...

Te optimistának vagy pesszimistának tartod magad?

Figyelt kérdés

#pesszimizmus #optimista #optimistának
2013. ápr. 7. 19:37
 1/7 Kameko-san ***** válasza:
Pesszimistának. Meg mások is annak tartanak.
2013. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább optimistának :D
2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Optimistának.
2013. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig is pesszimista voltam. De egy ideje már próbálok optimistább lenni :)
2013. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sándorjános ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire hiteted el magaddal az elégedettség gondolatát. Ha elégedett vagy azzal, amit elértél, akkor van okod az optimizmusra, sőt az esélyed is nagyobb, hogy "nyerőnek" érezd magad, vagy szerencsésnek. Ha viszont úgy érzed, hogy nem elég az amit elértél, de küzdesz, hátha többet szakíthatsz, akkor pesszimista leszel, amikor rájössz, hogy nem szakíthatod le a csillagokat az égről. (minthogy a kevéssel is megelégedve gerjeszd az egód)


régebben pesszimista voltam, most optimista vagyok.

2013. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

változó.. alapvetően pesszimista, akkor vagyok optimista ha jól alakulnak a dolgaim.

19l

2013. ápr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Realistának:)

Egyébként nem gondolom magam egyiknek sem, de ha muszáj lenne választani, akkor sem.

2013. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!