Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ellopták a pénztárcámat,...

Ellopták a pénztárcámat, benne majdnem az összes iratommal. Van esélyem, hogy megkerülnek/valaki visszaadja?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a tárcában lévő pénzt elfelejthetem. Megtettem a szükséges dolgokat, keresgélés, portások kérdezgetése, feljelentés, jegyzőkönyv, miegymás. A kérdésem az, hogy van-e esély arra, hogy valahogy visszakapom a személyimet és hasonlókat? Járt már valaki így? Mi lett a történet vége?

2013. ápr. 10. 23:05
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát errõl a mi esetünk jutott eszembe, amikor Bécsben elhagytuk a fényképezõnket a villamoson, azthittük hogy na annak annyi... Erre hazajöttünk és 2 nap múlva hívtak Bécsbõl hogy ott van náluk a gép, és mikor megyünk érte... de mondjuk az egy teljesen más világ.:S

Valószinûnek tartom,hogy mivel a tolvaj nem tart igényt az irataidra, valahol eldobta a tárcát, kidobta valahova. Az az igazság hogy az ügyeddel nem nagyon fognak foglalkozni szerintem, szóval attól ne remélj sokat...:/

Az egyik barátnõmmel történt , hogy elhagyta az egész ilyen kis irat tartóját amiben minden irata benne volt, és sajna mindent újra meg kellett csináltatni.

Sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikeredett és azért drukkolok neked, hogy meglegyenek az irataid!:)

2013. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, a fiamnak a táskáját lopták el, eldobták, és aki megtalálta leadta a rendőrségen, kb. egy hét után kapta vissza, az összes irat, minden benne volt.
2013. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem posta küldte vissza, mivel megtalálták egy utcai postaládába bedobva. Kb. két héttel a lopás után kaptam meg.
2013. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ez eddig egész biztató :)

Várok még tapasztalatokat, történeteket!

2013. ápr. 10. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

23:30

Izgatja a fantáziámat, hogy egy fényképező alapján, hogyan lehet valakinek kideríteni a telefonszámát.

2013. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Elsõ vagyok!:)

Annyit még hozzá fûznék, hogy édesanyám egyszer régen mesélte, hogy egy bevásárlóközpontban otthagyta a tárcáját, és a férfi, aki megtalálta, személyesen csöngetett be a házunkba még aznap, kezében a pénztárcával, hogy õ ezt visszahozta(az összes pénzt, kártyákat mindent ugyan úgy hagyott)

Ez most jutott eszembe. Természetesen ez nem lopás volt, de gondoltam adok még egy kis reményt, hogy vannak még ilyen jószívû emberek is!:)

2013. ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

5-ös!

Természetesen nem írtam le az eset minden tényezõjét, meg a körülményeket, az hosszabb lett volna.:D

2013. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom elhagyta a pénztárcáját egy boltban, valószínűleg az eladó nem vette ezt észre, és valaki ellopta a tárcát... egy virágárus nő találta meg egy kukában (kuka tetején persze feltűnő volt egy jó állapotban lévő pénztárca). A rokonomnak telefonált az a virágárus nő és legalább az iratok újra kézhez kerültek, ha már a pénz nem is... :)
2013. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!