Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek mi a kedvence Borsod,...

Evilkiller kérdése:

Kinek mi a kedvence Borsod, illetve Szabolcs megyéből?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatok mindent, egy egyszerű helyi termék benyögésétől az élménybeszámolókig!

2013. ápr. 11. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mai/tegnapi Lakatos József letartóztatása Ózdon, a Farkaslyuk településrészen.
2013. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
41%
A kedvencem, hogy nem ott élek :) . Elsem tudnám képzelni annyi cigánnyal az életem..
2013. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a táj szépségét és a szatmári házipálinkákat szeretem legjobban. :) Meg a jó kis körzeti vagy megyei focirangadókat. :)
2013. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zemplén, Bükk, Aggteleki karszt, stb. tájai.
2013. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a tájak, Miskolc is egész elviselhető város szerintem, ha a bűnözőket nem nézzük. Én itt élek egy nyugodt kis faluban a Sajó mellett, nagyon szép hely :)
2013. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miskolc szerintem sem olyan gáz hely, mint aminek mondják, és szép helyen fekszik, csak van egy a bűnözésnél is fontosabb tényező, a munkahelyek, nem ismerem mélyen a helyzetet, de gondolom nem lehet rózsás.
2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én egyébként Borsodi vagyok, elég sokat járok Miskolcon!

Szerintem sem olyan nagy gáz a közbiztonság!

Vannak bizonyos városrészek, ahova nappal sem mennék be, nem hogy éjszaka, de a belvárossal semmi gond! Meg úgy a város nagy részével!

Viszont a munkanélküliség tényleg nagy gond!

Elég szarul esik, hogy muszáj leszek kimenni külföldre legalább néhány évre, mert itt szinte lehetetlen elhelyezkedni!

Szeretek itt élni!

2013. ápr. 11. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem Szabolcsban, hogy annyi szép lány lakik itt. XD
2013. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D

Az sem hátrány! :D

2013. ápr. 12. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!