Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg így élnek ma a főváros...

Tényleg így élnek ma a fővárosi fiatalok, ahogy van az éjjel-nappal Budapest című műsorban?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, ez eléggé elkeserítő. Szép példát mutatnak. Erkölcs nulla, családi élet nulla, ehelyett állandóan csak a bulizás, szex össze-vissza mindenkivel, piálás, drog. Dolgozni, tanulni meg minek ugye.

Elnézést ha rossz témakörbe írtam, nem tudtam máshova tenni.


2013. ápr. 11. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem dokumentumfilm, hanem forgatókönyv alapján leforgatott, félig-meddig improvizálásra épülő szórakoztató műsor.


Kb. annyi a valóságtartalma, mint a reklámokban látott "élethelyzeteknek".

2013. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom te anno gyűjtöttél Isaurának is a szemműtétjére...
2013. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy nem, nem kell mindent elhinni :D
2013. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Jó ég, tényleg egy forgatókönyv alapján megrendezett műsorra alapozod a véleményed? Gyere fel Pestre, és gyűjtsd a tapasztalatokat, ne ítélkezz a távolból ismeretlenül.

"Szép példát mutatnak" Te egy erkölcshuszár vagy a saját városodban? Te hol élsz? Nálatok nincsenek olyan fiatalok akik buliznak?

Én fiatal vagyok és a fővárosban élek. Nem bulizok éjjel nappal, nem is szexelek mindenkivel drogosan piásan ahogy leírtad. Főiskolát végzett fiatal vagyok komoly karrier kilátásokkal, de ez neked, TV előtt tespedő megmondóemberként gondolom nem mond semmit.

2013. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A fő kérdésre: igen, mind egy szálig. Bezzeg mi itt vidéken tanulunk, dolgozunk, gyereket nevelünk, birkanyájat legeltetünk az Alföldön. :)


Egyébként tényleg undorító annak ellenére, hogy egy részt sem láttam belőle, elég tudni, hogy az IHB bulikról szól (Iszunk-Hányunk-B.szunk)

A példamutatásról meg annyit, hogy aki ezt példaértékűnek tartja, akkor az a neveléséből, természetéből, környezetéből adódik. Egy értelmes ember nem válik virsliszájú k.rvává, csak mert a tévében ezt látta.


Mindettől függetlenül tényleg szánalmas, hogy így akarják még butábbá tenni a népet, de az az igazság, hogy ez a műsor nem eszköz, hanem már egy tünet: erre van igénye az átlag magyarnak, primkók élnek köztünk. És fogadni merek, hogy ekkora nézettséget nem produkál csupán a 13-25 éves korosztály, tehát szüleim-korabeli emberek(40-50 év körüliek) is nézik szépszámmal. Vagy legalábbis éjjel-nappal megy a tévé, amiből éjjel-nappal csöpög a trutyi, behatol a nappalikba, és akinek kicsit is hajlama van a züllésre vagy a szellemi amortizációra, az be fogja engedni azt a szutykot a mindennapjaiba.


(20 éves egyetemista lány vidékről - hogy teljes legyen a kép.)

2013. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A valóság ennél is rosszabb.
2013. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem is így élnek, akkor sem értem miért nyomatják ezt a népbutító szennyet. Tarkón kéne lőni mindet.
2013. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért a "valóság"showkat is nyomatták sokáig. Annak sincs sok köze a valósághoz, csak kiszolgálja az igényt.
2013. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Elég szomorú, hogy ilyenre van igény.
2013. ápr. 11. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Megteremtették rá az igényt. Nem mindegy ám.
2013. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!