Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 11:19
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]



miért vezetett áramot?!

válaszom:

miért mentek lopni?

2009. szept. 23. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez abszurd és felháborító.


Ő csak védte a saját tulajdonát, őrület mi folyik ebben az országban.


Szerintem sem bűnös!

2009. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy itt leírták, hogy több méterre volt a kerítéstől az áram, a híradóban meg mindig azt fújják, hogy a kerítésbe vezette az áramot. Azért nem mind1..... Szegény bácsit nagyon sajnálom. Inkább lőtte volna le a zöldséglopókat (akik természetesen nem fehérek voltak) és dobta volna be a hullájukat az emésztőbe, vagy ásta volna el őket. De legalább ételt lopkodtak az emberek és nem az autókat. De attól veszik el, akinek egyébként is alig van.
2009. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Büdös rétinégerek, nem emlékeznek, hogy kerültek oda... baz. Mással már nem tudta megvédeni a területét, csak ezzel...

Megérdemelték.

2009. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem érdemelték meg,de sajnàlom nagyon a bàcsit is.Remélem elengedik büntetés nélkül.
2009. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Megérdemelték. Kell a cucc? Menjenek dolgozni, ne egy majdnem 70 éves bácsit lopjanak meg. Felháborító... és még ő a bűnbak...
2009. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem is a "svédek" a hibásak.

minek mentek lopni?

a bácsi csak védte a tulajdonát.

2009. szept. 23. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki hülye, haljon meg! Én ezt vallom. Aki lopni megy, az a bűnöző! Lopni megy és még felháborodik? Uramatyám!

Hol élünk...

Múltkoriban találtam egy videót, hogy hülyegyerek úgy akart vagizni, hogy a mozdonyra mászott. Persze megsült. Mindenki telekommentelte, hogy ó, szegény srác. Nem tudom, de én nem vagyok képes sajnálni. Általánosba megtanultam, hogy az árammal nem szabad játszani, és ebbe a vagánykodás is beletartozik. Egyszerűen az ostoba, hülye embereket nem tudom sajnálni. A tolvajok is ostobák: képtelenek megtanulni, hogy a lopás bűn. Ha meg a bácsi ki is írta? Nevetséges, tanuljon meg olvasni a suttyó tetvedék tolvaj. Sülne meg az összes.

2009. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!